Rīga, 1.aug., LETA. Parfimērijas un kosmētikas tirgotājs SIA "Douglas Latvia" pagājušajā finanšu gadā, kas ilga no 2020.gada 1.oktobra līdz 2021.gada 30.septembrim, strādāja ar 20,507 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 10,1% mazāk nekā gadu iepriekš, bet kompānijas peļņa samazinājās par 31,5% un bija 1,589 miljoni eiro, liecina "Firmas.lv" informācija.
Uzņēmuma gada pārskata vadības ziņojumā norādīts, ka pagājušajā finanšu gadā "Douglas Latvia" īstenoja vairākus būtiskus investīciju projektus, ieguldot veikalu modernizācijā un "Douglas" zīmola nostiprināšanā Latvijā.
Apgrozījuma kritumu uzņēmuma vadība skaidro ar Covid-19 ierobežojumiem valstī un mazumtirdzniecības sektorā, savukārt peļņa vadības ziņojumā skaidrota ar stingru izmaksu kontroli un "Douglas" internetveikala sniegumu, kas uzrādīja strauju izaugsmes tempu.
Līdzīgi kā iepriekš, arī pagājušajā finanšu gadā "Douglas Latvia" lielu uzmanību veltīja sortimenta paplašināšanai ar jauniem zīmoliem, multitirdzniecības kanālu attīstīšanai, darbinieku apmācībai un kvalifikācijas līmeņa celšanai un kvalitātes standartu pilnveidošanai.
Nākotnē "Douglas Latvia" plāno turpināt izaugsmi, investēt veikalu modernizācijā, stiprināt internetveikalu, kā arī pilnveidot un optimizēt piedāvātā sortimenta struktūru un ieviest jaunus zīmolus.
Iepriekšējā finanšu gadā, kas ilga no 2019.gada 1.oktobra līdz 2020.gada 30.septembrim, "Douglas Latvija" strādāja ar 22,822 miljonu eiro apgrozījumu un 2,32 miljonu eiro peļņu.
Kompānija reģistrēta 2001.gada oktobrī, un tās pamatkapitāls ir 1,175 miljoni eiro. Kompānijas vienīgais īpašnieks ir SIA "Douglas Baltic", kas savukārt pieder Nīderlandē reģistrētajai kompānijai "Kirk Beauty Netherlands Holding B.V.". Uzņēmums ir Eiropas parfimērijas un kosmētikas veikalu ķēdes "Douglas" daļa.
"Douglas Latvia" apgrozījums pagājušajā finanšu gadā sarucis par 10,1%
LETA 01.08.2022
Saistībā ar pārbūvi Onkoloģijas centra nodaļu pakāpeniska pārcelšana plānota līdz jūnijam
LETA 04.12.2025
Rīga, 4. dec., LETA. Saistībā ar pārbūvi Latvijas Onkoloģijas centra (LOC) nodaļu pakāpenisku pārcelšanu uz Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas (RAKUS) stacionāru "Gaiļezers" plānots pabeigt līdz 2026. gada jūnijam, ceturtdien informēja
...
CSP saņēmusi trīs pieteikumus datu izmantošanai cenu monitoringa rīka veidošanai
LETA 04.12.2025
Rīga, 4. dec., LETA. Līdz šim brīdim Centrālā statistikas pārvalde (CSP) ir saņēmusi trīs pieteikumus no komersantiem, kuri izteikuši vēlmi saņemt datus cenu monitoringa rīka veidošanai, aģentūru LETA informēja Ekonomikas ministrijā (EM).
Šobrīd CSP
...
Latvijas Banka atļauj "Dikas" atsākt valūtu tirdzniecības pakalpojuma sniegšanu
LETA 04.12.2025
Rīga, 4. dec., LETA. Latvijas Bankas uzraudzības komiteja atļāvusi SIA "Dikas" atsākt valūtu tirdzniecības pakalpojuma sniegšanu, aģentūru LETA informēja Latvijas Banka.
Šogad jūnijā Latvijas Bankas uzraudzības komiteja bija pieņēmusi lēmumu apturēt
...