Rīga, 27.jūl., LETA. Gaļas pārstrādātājs SIA "Marno" pagājušajā gadā strādāja ar 3,956 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 4,3% mazāk nekā gadu iepriekš, kā arī kompānija cieta zaudējumus 77 067 eiro apmērā pretstatā peļņai 2020.gadā, liecina "Firmas.lv" publiskotā informācija.
Gada pārskata vadības ziņojumā minēts, ka kompānija pērn turpināja gaļas produktu ražošanu un realizāciju Latvijā un Eiropā.
"Marno" vadība arī atzīmē, ka pērn izdevies saglabā esošos un iegūt arī jaunus klientus.
Vienlaikus 2021.gadā kompānija sāka darbu pie jauniem projektiem, kas varētu nest papildu ienākumus un apgrozījumu nākotnē.
Komentējot pēc Krievijas iebrukuma Ukrainā ieviesto sankciju līdzšinējo ietekmi uz "Marno" darbību, kompānijas vadība min, ka ieviestās sankcijas neietekmēs uzņēmuma darbību.
2020.gadā "Marno" strādāja ar 4,133 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 5,2% mazāk nekā gadu iepriekš, savukārt kompānijas peļņa pieauga 4,5 reizes un bija 173 251 eiro.
Kompānija "Marno" reģistrēta 1991.gadā, un tās pamatkapitāls ir 231 786 eiro. "Marno" vienīgais īpašnieks ir Sergejs Izotovs. "Marno" pamatdarbība ir gaļas produktu pārstrāde un realizācija.
Gaļas pārstrādātāja "Marno" apgrozījums pērn saruka par 4,3%
LETA 27.07.2022
Turpinās skatīt krimināllietu pret starptautiskās PVN krāpšanas shēmas sindikāta līderi Kazanovski
LETA 06.02.2026
Rīga, 6. febr., LETA. Ekonomisko lietu tiesa (ELT) šodien plkst. 10 turpinās uzklausīt Vācijas pārstāves liecības krimināllietā pret starptautiskā operācijā "Admiral 2.0" aizturēto pievienotās vērtības nodokļa (PVN) krāpnieku sindikāta līderi Kasparu
...
Turpinās iztiesāt krimināllietu par mēģinājumu izkrāpt "Olainfarm" akcijas
LETA 06.02.2026
Rīga, 6. febr., LETA. Rīgas pilsētas tiesa šodien plkst. 10 turpinās skatīt krimināllietu par mēģinājumu 2021. gadā izkrāpt vairāk nekā 40 miljonus eiro vērto zāļu ražotājas AS "Olainfarm" (tagad - AS "Olpha") akciju kontrolpaketi, aģentūra LETA nosk
...
Notiks maksātnespējīgās "Greis" kreditoru sapulce
LETA 06.02.2026
Rīga, 6. febr., LETA. Šodien plkst. 10 attālināti notiks maksātnespējīgā pārtikas produktu, dzērienu un tabakas vairumtirdzniecības uzņēmuma SIA "Greis" kreditoru sapulce, liecina informācija Maksātnespējas reģistrā.
Kreditoru sapulcē plānots lemt p
...