"Ripo fabrikas" apgrozījums pagājušajā gadā samazinājies par 0,4%

Rīga, 26.jūl., LETA. Interjera preču ražotājs un tirgotājs SIA "Ripo fabrika" pagājušajā gadā strādāja ar 4,028 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 0,4% mazāk nekā 2020.gadā, un guva peļņu 20 975 eiro apmērā, kas ir 7,1 reizi mazāka nekā gadu iepriekš, liecina informācija "Firmas.lv".

Uzņēmuma gada pārskata vadības ziņojumā teikts, ka "Ripo fabrikas" pagājušā gada finanšu rezultāti sasniegti, neskatoties uz Covid-19 ierobežojumiem tirdzniecībā, ekonomikā kopumā un ikdienā.

Uzņēmums turpmāk plāno paplašināt realizāciju ārējos tirgos, iegūstot jaunus sadarbības partnerus, kā arī nostiprināt darbību esošajos tirgus. Regulāri tiek uzlabota produktu kvalitāte un dizains, lai apmierinātu maksātspējīgo klientu vēlmes.

Uzņēmumam kopš 2008.gada darbojas meitasuzņēmums Zviedrijā "Ripo", bet kopš 2014.gada - meitasuzņēmums Norvēģijā "Ripo fabrika".

Uzņēmums ražo un tirgo interjera preces - mēbeles, iebūvētos skapjus, bīdāmās durvis, alumīnija, metāla un pilnstikla margas, betona iestiklojumu, vārtus, insektu sietus, ruļļu slēģus, saules žalūzijas, jumtu segumus, ķieģeļflīzes un ārsienu veidņus.

2020.gadā "Ripo fabrika" strādāja ar 4,046 miljonu eiro apgrozījumu un 149 499 eiro peļņu.

"Ripo fabrika" ir reģistrēta 2004.gadā, un tās pamatkapitāls ir 2844 eiro. "Ripo fabrikas" īpašnieki vienādās daļās ir Elvis Sakārnis, Ēvija Arente, Uģis Arents un Guntars Sembergs.