Rīga, 12.jūl., LETA. Sadzīves tehnikas tirgotājs SIA "MK Trade", kas Latvijā pārvalda zīmola "RD Electronics" veikalus, pagājušajā gadā strādāja ar 124,735 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 16,8% vairāk nekā gadu iepriekš, bet kompānijas peļņa pieauga par 64,7% un bija 3,758 miljoni eiro, liecina "Firmas.lv" publiskotā informācija.
Kompānijas gada pārskata vadības ziņojumā skaidrots, ka apgrozījuma un peļņas kāpumu galvenokārt nodrošināja pieaugums gan mazumtirdzniecībā, gan arī vairumtirdzniecībā.
"MK Trade" turpmāk strādās pie mazumtirdzniecības veikalu tīklu un piedāvājamo preču klāsta paplašināšanas, kā arī pie pakalpojumu kvalitātes attīstības.
Pēc vadības ziņojumā minētā, 2022.gadā kompānija plāno atvērt vienu "RD Electronics" zīmola veikalu Latvijā, savukārt internetveikala pakalpojumus paredzēts piedāvāt arī citās valstīs.
Uzņēmuma turpmākais izaicinājums, ir uzsākt interneta tirdzniecību Skandināvijas valstīs.
2020.gadā "MK Trade" strādāja ar 106,771 miljona eiro apgrozījumu, kas ir par 26,4% vairāk nekā gadu iepriekš, bet kompānijas peļņa pieauga 3,2 reizes - līdz 2,282 miljoniem eiro.
Kompānija "MK Trade" reģistrēta 2010.gadā, un tās pamatkapitāls ir 1,8 miljoni eiro. "MK Trade" kapitālā 27,4% pieder Vitālijam Gotlibam, 27,4% - ASV pilsonim Robertam Deičam, 23% - Aleksandram Meileham, 13,4% Olgai Ļistarkovai, savukārt pa 4,4% pieder Natālijai Rusakai un Sergejam Rusakam.
Sadzīves tehnikas tirgotāja "RD Electronics" pārvaldītāja apgrozījums pērn pieaudzis par 16,8%
LETA 12.07.2022
"Virši" pārņēmusi pirmās astoņas "Astarte" degvielas uzpildes stacijas
LETA 15.06.2026
Rīga, 15. jūn., LETA. Energoresursu tirgotāja AS "Virši-A" zīmols "Virši" patlaban ir ieviests pirmajās astoņās no kopumā paredzētajām 17 SIA "Naftimpeks" piederošajām SIA "Astarte-nafta" degvielas uzpildes stacijām, aģentūru LETA informēja "Virši" p
...
Jelgavā dezinficēs dzeramā ūdens apgādes sistēmu
LETA 15.06.2026
Rīga, 15. jūn., LETA. No šodienas līdz trešdienai Jelgavā veiks dzeramā ūdens apgādes sistēmas profilaktisko dezinfekciju, liecina informācija pašvaldības mājaslapā.
Kā skaidro SIA "Jelgavas ūdens", dezinfekcijas laikā ūdenim iespējams neliels hlora
...
"Luminor Bank" izsniedz 405 000 eiro aizdevumu zemnieku saimniecībai "Lielbērtulaiši"
LETA 15.06.2026
Rīga, 15. jūn., LETA. "Luminor Bank" izsniedz 405 000 eiro aizdevumu piena lopkopības un graudkopības zemnieku saimniecībai "Lielbērtulaiši", aģentūru LETA informēja "Luminor Bank" pārstāvji.
Aizdevums ļaus saimniecībai iegādāties papildu 33,78 hekt
...