Švecova un Stepaņenko darbosies partijas "Suverēnā vara" valdē

Rīga, 5.jūl., LETA. Saeimas deputātes Ļubova Švecova un Jūlija Stepaņenko kļuvušas par politiskās partijas "Suverēnā vara" valdes loceklēm, liecina "Firmas.lv" informācija.

Švecova un Stepaņenko "Suverēnās varas" valdē ieceltas vakar, 4.jūlijā. Partijas valdē darbojas arī Stepaņenko laulātais - Vjačeslavs Stepaņenko, kā arī Timurs Safiuļins, Jūlija Rjazanova, Vladislava Drobiševa, Reinis Ziļevs, Ernests Jurkāns un Pāvels Naumovs.

Deputātei Stepaņenko kā vienīgajai valdē ir piešķirtas tiesības pārstāvet partiju atsevišķi, bez pārējiem valdes locekļiem.

"Suverēnā vara" politisko partiju reģistrā ir kopš 2011.gada 1.aprīļa. Taču līdz šim partija bija zināma kā "Likums. Atbildība. Kārtība", bet vēl pirms tam - kā partija "Savienība Latgales sirds".

Politiskā spēka mērķis ir apvienot spēkus uz politisko uzskatu kopības pamata, balstoties uz kristīgi orientētām pamatvērtībām, lai pārstāvētu un aizstāvētu Latvijas iedzīvotāju un valsts piederīgo tiesības un likumiskās intereses valsts pārvaldes institūcijās, Saeimā un starptautiskajās organizācijās, veicinot sabiedrības aktīvu iesaisti politiskajos procesos.

Stepaņenko un Švecova 13.Saeimā ievēlētas no "Saskaņas" saraksta. Pašlaik abas parlamentā darbojas kā pie frakcijām nepiederošās deputātes.

Stepaņenko iepriekš ir bijusi valdes locekle arī partijās "Latvija pirmajā vietā", "Katram un katrai" un "Gods kalpot Rīgai".

Partijas "Katram un katrai" valdē ir bijusi arī Švecova.