Automašīnu rezerves daļu tirgotāja "Inter Cars Latvija" apgrozījums pērn pieaudzis par 41,3%

Rīga, 22.jūn., LETA. Automašīnu rezerves daļu tirgotāja SIA "Inter Cars Latvija" apgrozījums pērn bija 127,812 miljoni eiro, kas ir par 41,3% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt kompānijas peļņa pieauga par 38,8% līdz 2,821 miljonam eiro, licina "Firmas.lv" informācija.

Vadības ziņojumā skaidrots, ka 2021.gads uzņēmumam bija veiksmīgs, un Covid-19 pandēmija nav ietekmējusi finanšu prognozes un saimniecisko darbību. Neto apgrozījums no preču pārdošanas, salīdzinot ar 2020.gadu, ir pieaudzis par 37,365 miljoniem eiro, no kuriem pieaugums par 24,335 miljoniem eiro ir tirdzniecībai Latvijā.

"Inter Cars Latvija" šogad plāno pilnveidot pašreizējo produkcijas klāstu un kvalitāti, popularizējot jaunus sadarbības partnerus un zīmolus, nodrošinot lielāku klientu lojalitāti. Tāpat paredzēts atvērt jaunas tirdzniecības struktūrvienības, ar mērķi nostiprināt savu tirgus daļu, piedāvājot klientiem kvalitatīvāku apkalpošanas servisu. Plānots turpināt nostiprināt pozīcijas specifisko produktu segmentos, kā kravas un agro detaļas, riepas, akumulatori, virsbūves. 

Darbības efektivitātes paaugstināšanas nolūkā Mārupes ēku kompleksa struktūrvienībā plānots apvienot vairākas uzņēmuma sfēras. 

Uzņēmuma valde iesaka pārskata gada peļņu 2,821 miljona eiro apmērā atstāt nesadalītu un novirzīt uzņēmuma tālākai attīstībai.

"Inter Cars Latvija" apgrozījums 2020.gadā bija 90,448 miljoni eiro, savukārt uzņēmuma peļņa - 2,032 miljoni eiro.

Uzņēmums reģistrēts 2010.gadā un tā pamatkapitāls ir 2828 eiro. "Inter Cars Latvija" vienīgais īpašnieks ir Polijā reģistrēta AS "Inter Cars".