Drukāšanas pēc pieprasījuma platformas "Printify Development" apgrozījums pērn pieaudzis 2,4 reizes

Rīga, 22.jūn., LETA. Drukāšanas pēc pieprasījuma platforma SIA "Printify Development" pagājušajā gadā strādāja ar 17,107 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir 2,4 reizes vairāk nekā 2020.gadā, savukārt kompānijas peļņa pieauga par 58,5% un sasniedza 1,343 miljonus eiro, liecina "Firmas.lv" informācija.

Uzņēmuma gada pārskata vadības ziņojumā teikts, ka 2021.gads "Printify Development" bija veiksmīgs. Uzņēmums turpināja sniegt informācijas tehnoloģiju (IT) un atbalsta pakalpojumus kompānijas mātessabiedrībai "Printify Inc.".

Apgrozījuma un peļņas pieaugumu pagājušā gada "Printify Development" vadība saista ar uzņēmuma mātessabiedrības veiksmīgu darbību un sniegto pakalpojumu apmēra pieaugumu. 

Uzņēmuma vadība informē, ka līdz šim ar Covid-19 izplatību saistītie ekonomikas ierobežojumi nav skāruši "Printify Development" darbību, kā arī pašlaik kompānija neizjūt būtisku efektivitātes kritumu.

Šajā gadā "Printify Development" turpinās sniegt atbalsta un IT pakalpojumus tās mātessabiedrībai "Printify Inc.", kā arī turpinās darboties kā tiešsaistes platforma. 2022.gadā arī mātessabiedrība "Printify Inc." turpinās attīstību, tādēļ plānots arī "Printify Development" darbības pieaugums.

2020.gadā "Printify Development" strādāja ar 7,139 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir 2,3 reizes vairāk nekā 2019.gadā, savukārt kompānijas peļņa pieauga 3,4 reizes un sasniedza 847 084 eiro.

"Printify" ir tiešsaistes platforma, kas visā pasaulē savieno tirgotājus ar apdrukas pakalpojumu sniedzējiem. Uzņēmuma galvenais tirgus ir ASV, bet tā galvenā mītne atrodas Rīgā. Uzņēmums "Printify Development" ir reģistrēts 2015.gada augustā, un tā pamatkapitāls ir 2800 eiro. Kompānijas vienīgais īpašnieks ir ASV reģistrētais uzņēmums "Printify Inc.", bet patiesais labuma guvējs ir Jānis Berdigans.