Rīga, 27.apr., LETA. Latvijas Ārstu biedrības (LĀB) valdē iecelts radiologs Ardis Platkājis un ķirurgs Valdis Ģīlis, liecina "Firmas.lv" dati.
Abi iecelti amatos šī gada 26.aprīlī un nākuši kardiologa Gustava Latkovska un Tuberkulozes un plaušu ārstu asociācijas vadītāja, pneimonologa Alvila Krama vietā, kuri savukārt februārī pameta LĀB valdi.
Pēdējo mēnešu laikā organizācijas valdi dažādu apstākļu dēļ pametuši vairāki tās locekļi, to skaitā Jānis Eglītis, Kārlis Rācenis, viceprezidents Roberts Fūrmanis.
Organizācijas viceprezidents, nefrologs Māris Pļaviņš, komentējot to cilvēku skaitu, kas pametuši biedrības valdi, aģentūrai LETA bija sacījis, ka bažas par LĀB prestižu ir atsevišķu cilvēku spekulācijas, un darbs biedrības valdē prasa daudz laika, tas ir smags un sarežģīts, turklāt netiek apmaksāts, tāpēc ne visi var šo slodzi izturēt.
Viņaprāt, četri no 3200 biedriem, kas pametuši valdi, ne matemātiski, ne pēc būtības nav daudz, un tikai katrs pats var runāt par savu motivāciju iestāties vai pamest kādu organizāciju.
Informācija portālā "Firmas.lv" liecina, ka pašlaik LĀB valdē ir LĀB prezidente Ilze Aizsiniece, LĀB viceprezidents, nefrologs Māris Pļaviņš, kā arī infektoloģe, hepatoloģe Angelika Krūmiņa, žurnāla "Latvijas Ārsts" galvenais redaktors Pēteris Apinis, torakālais ķirurgs Jāzeps Baško, neiroloģe, algoloģe Valentīna Berga, veselības aprūpes vadības ārsts Dzintars Mozgis, ķirurgs Viesturs Boka, valsts emeritētais zinātnieks Vilnis Dzērve-Tāluts, Latvijas ārstu rehabilitologu asociācijas prezidente Anda Nulle un Latvijas Ginekologu un dzemdību speciālistu asociācijas viceprezidente Dace Matule.
LĀB valdē iecelts radiologs Platkājis un ķirurgs Ģīlis
LETA 27.04.2022
Kalvītis: "Latvijas gāze" ir nodrošinājusi nepieciešamo dabasgāzes daudzumu nākamajai apkures sezonai
LETA 11.08.2026
Rīga, 11. aug., LETA. AS "Latvijas gāze" ir savlaicīgi nodrošinājusi nepieciešamā dabasgāzes daudzuma iesūknēšanu Inčukalna pazemes gāzes krātuvē un ir pilnībā gatava nodrošināt dabasgāzes piegādes klientiem gaidāmajā apkures sezonā, aģentūrai LETA n
...
Vēja turbīnu apkopes uzņēmuma "Aerones Engineering" koncerna apgrozījums pērn samazinājies par 28,6%
LETA 11.08.2026
Rīga, 11. aug., LETA. Vēja turbīnu apkopes uzņēmuma "Aerones Engineering" koncerns pagājušajā gadā strādāja ar 16,694 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 28,6% mazāk nekā 2024. gadā, bet koncerna zaudējumi pieauga par 14,4%, sasniedzot 21,272 miljon
...
Ekspluatācijā nodota "Merko mājas" projekta "Arena Garden Towers" pirmā ēka
LETA 11.08.2026
Rīga, 11. aug., LETA. Ekspluatācijā nodota nekustamo īpašumu attīstītāja "Merko mājas" dzīvojamā kvartāla "Arena Garden Towers" pirmā jeb A1 ēka Skanstes apkaimē, aģentūru LETA informēja attīstītājs.
Ēka ar 13 stāviem un 84 dzīvokļiem ir augstākā dz
...