"Evolution Latvia" apgrozījums pērn palielinājies par 9,3%

Rīga, 15.marts, LETA. Informāciju tehnoloģiju (IT) un spēļu prezentētāju ārpakalpojumu uzņēmums SIA "Evolution Latvia" pagājušajā gadā strādāja ar 94,328 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 9,3% vairāk nekā gadu iepriekš, bet kompānijas peļņa palielinājās par 13,6% un bija 8,38 miljoni eiro, liecina "Firmas.lv" informācija.

Uzņēmuma gada pārskata vadības ziņojumā norādīts, ka, ņemot vērā Covid-19 pandēmijas uzliesmojumu valstī, "Evolution Latvia" nodarbināto darbinieku skaits pērn saruka par 2,7%.

Savukārt uzņēmuma sniegto pakalpojumu iegādes izmaksas palielinājās par 9,1%, bet Covid-19 ierobežojumu dēļ uzņēmuma administrācijas izmaksas kritās par 4,2%.

Pagājušajā gadā "Evolution Latvia" turpināja ieguldīt studijās un tehniskā aprīkojuma uzlabošanā un nomaiņā. Kopējais ieguldījums gada laikā bija 831 000 eiro nomātajās telpās un 3,6 miljoni eiro tehniskajā aprīkojumā.

"Evolution Latvia" vadība paredz, ka šajā gadā turpināsies uzņēmuma izaugsme, tādējādi turpinās palielināties sniegto pakalpojumu apmērs. Uzņēmums iecerējis turpināt investēt pamatlīdzekļos.

Ņemot vērā, ka pandēmijas dēļ "Evolution Latvia" nav radušies būtiski zaudējumi, uzņēmuma vadība uzskata, ka Covid-19 ietekme neatstās negatīvu ietekmi uz turpmāko uzņēmuma izaugsmi.

2020.gadā "Evolution Latvia" strādāja ar 86,295 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 4% mazāk nekā gadu iepriekš, bet kompānijas peļņa samazinājās par 0,3% un bija 7,375 miljoni eiro.

Kompānija "Evolution Latvia" reģistrēta 2006.gada martā, un tās pamatkapitāls ir 2828 eiro. Kompānijas vienīgais īpašnieks ir Maltā reģistrētā kompānija "Evolution Malta Holding Limited".