Bijušais Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas vadītājs kļuvis par "Civitta Latvija" asociēto partneri

Rīga, 4.febr., LETA. Bijušais Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas vadītājs Jānis Ābele kļuvis par vadības konsultāciju uzņēmuma SIA "Civitta Latvija" asociēto partneri, aģentūrai LETA pavēstīja "Civitta Latvija" pārstāvji.

Jau ziņots, ka darbu inspekcijā Ābele pameta 14.janvārī pēc savas iniciatīvas, jo saņēma piedāvājumu privātajā sektorā. Inspekciju Ābele vadīja kopš 2020.gada augusta.

Jaunajā amatā Ābele būs atbildīgs par publiskā sektora projektu attīstību, tajā skaitā sadarbību ar valsts un pašvaldību iestādēm un to kapitālsabiedrībām, kā arī starptautiskajām organizācijām.

Iepriekš Ābele strādājis arī citos vadošos amatos publiskajā pārvaldē, tajā skaitā bijis Centrālās finanšu un līgumu aģentūras (CFLA) direktora vietnieks un Ekonomikas ministrijas Administrācijas vadītājs.

Ābele pauž pārliecību, ka viņa pieredze struktūrfondu, pārmaiņu vadības un stratēģiju izstrādes jomās, kā arī zināšanas un praktiskā sadarbība ar dažādu jomu uzņēmumiem un organizācijām, tostarp arī publiskajā sektorā, palīdzēs stiprināt "Civitta" komandu un labāk izprast klientu vajadzības.

"Civitta" ir konsultāciju un pētniecības uzņēmums ar galveno mītni Igaunijā un filiālēm 19 valstīs Centrālajā un Austrumeiropā. "Civitta" strādā ar privātā un publiskā sektora uzņēmumiem un organizācijām, sniedzot pakalpojumus stratēģiju izstrādē un ieviešanā, palīdzot īstenot digitalizācijas, inovāciju, ilgtspējas un klientu pieredzes uzlabošanas projektus, kā arī veicinot uzņēmuma attīstību, tostarp sniedzot atbalstu arī fondu finansējuma piesaistē.

Kā liecina "Firmas.lv" informācija, "Civitta Latvija" reģistrēts 2011.gada martā, un uzņēmuma pamatkapitāls ir 5645 eiro. Kompānija pieder Igaunijas "Civitta International" (51%) un Lietuvas "Entra Holdings" (49%). 2020.gadā uzņēmums strādāja ar 975 275 eiro apgrozījumu, kas ir par 37,1% mazāk nekā gadu iepriekš, kā arī ar 47 068 eiro peļņu, kas, salīdzinot ar 2019.gadu, bija 5,5 reizes lielāka.