Rīga, 27.dec., LETA. Agrākais lombardu tīkls AS "M kapitāls" (iepriekš - "Moda kapitāls") atpirks no investoriem 700 obligācijas, teikts uzņēmuma paziņojumā biržai "Nasdaq Riga".
Apkopojot investoru pieteikumus, no investoriem tiks atpirktas 700 obligācijas par summu 70% apmērā no obligāciju nominālvērtības. Norēķins par obligācijām tiks veikts 27.decembrī.
Iepriekš 16.decembrī uzņēmums paziņoja, ka tiks atpirktas obligācijas par kopējo obligāciju nominālvērtību ne vairāk kā 700 000 eiro un par cenu 70% apmērā no obligāciju nominālvērtības.
Jau ziņots, ka nebanku kreditētājs AS "DelfinGroup" noslēdza līgumu ar "Moda kapitāls" par "Moda" lombardu biznesa pārņemšanu līdz 2021.gada beigām.
Šomēnes "Moda kapitāls" mainīja nosaukumu uz "M kapitāls", jo uzņēmums pārtraucis darboties lombarda kredītu biznesā.
"Moda kapitāls" pārvaldīja 25 lombardu filiāles visā Latvijā. Cita starpā līgums paredzēja "Moda kapitāls" lombarda aizdevuma portfeļa pārdošanu. Aptuvenā darījuma summa bija 950 000 eiro.
LETA jau vēstīja, ka 2020.gadā "Moda kapitāls" zaudējumi auguši teju trīs reizes - ja 2019.gadā "Moda kapitāls" strādā ar 174 817 eiro zaudējumiem, tad pērn tie auga līdz 492 227 eiro. Nedaudz samazinājās uzņēmuma apgrozījums - no 1,7 miljoniem eiro 2019.gadā līdz 1,56 miljoniem eiro pērn.
"Firmas.lv" informācija liecina, ka uzņēmuma patiesos labuma guvējus noskaidrot nav iespējams, lai gan iepriekš bija norādīts, ka patiesie labuma guvēji ir Verners Skrastiņš, Ilvars Sirmais, Guntars Zvīnis un Andris Banders, kuri ir arī "Aureum" patiesie labuma guvēji.
"M kapitāls" atpirks 700 obligācijas
LETA 27.12.2021
Siguldas zoodārzā atklās tīģeru māju un būs apskatāmi Lietuvā izglābtie Amūras tīģeri
LETA 19.08.2026
Rīga, 19. aug., LETA. Šodien no plkst. 12 Siguldas zooloģiskajā dārzā notiks tīģeru mājas atklāšana un būs apskatāmi Lietuvā izglābtie Amūras tīģeri.
Kā ziņots, no Lietuvas savvaļas dzīvnieku glābšanas centra uz Siguldas zoodārzu pārvietoti divi Amū
...
"MyWisy": Individuāla mācību pieeja pirmsskolā praksē gandrīz nav iespējama
LETA 19.08.2026
Rīga, 19. aug., LETA. Individuāla mācību pieeja pirmsskolā, ar retiem izņēmumiem, praksē nav iespējama, aģentūrai LETA pauda izglītības tehnoloģiju uzņēmuma SIA "MyWisy" līdzīpašnieks Andis Kulinskis.
LETA jau vēstīja, ka nodibinājuma "Mākslīgā inte
...
papildināta - Aksenoks: CSDD informācijas tehnoloģiju infrastruktūru uzraugošais uzņēmums "Tet" nekonstatēja kiberuzbrukumu
LETA 19.08.2026
(Pievienota 10. - 16. rindkopa ar informāciju par CSDD noslēgto līgumu ar "Tet".)
Rīga, 19. aug., LETA. Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) informācijas tehnoloģiju (IT) infrastruktūru uzraugošais uzņēmums "Tet" nekonstatēja kiberuzbrukumu, tr
...