Šonedēļ iemūrēs kapsulu "Jysk" topošajā loģistikas centrā Rīgā

Rīga, 14.dec., LETA. Trešdien, 15.decembrī, plkst.12, būvlaukumā Rīgā, Ulbrokas ielā 48, svinīgi tiks iemūrēta laika kapsula mājsaimniecības preču mazumtirdzniecības uzņēmuma "Jysk Linnen'n Furniture" ("Jysk") topošajā loģistikas centrā, ko attīstīs kompānija "VGP", aģentūrai LETA pavēstīja "VGP" un "Jysk" pārstāvji.

Pasākumā ir paredzēts svinīgi atzīmēt būvniecības procesa aktīvo fāzi, iemūrēt laika kapsulu loģistikas centra ēkas pamatos, iepazīstināt ar projekta ieceri un realizācijas gaitu.

Svinīgā ceremonijā laika kapsulu klātienē trešdien iemūrēs "Jysk" valdes loceklis Artūrs Vikmanis, "Jysk" loģistikas vadītājs Ervīns Vilcāns, kā arī "VGP" grupas izpilddirektors Baltijā Andrejs Konstantīns.

Kā norāda uzņēmumos, topošais "Jysk" loģistikas centrs 42 000 kvadrātmetru platībā būs viens no modernākajiem un ilgtspējīgākajiem Baltijas valstīs. Ēku plānots izveidot atbilstoši BREEAM sertifikāta prasībām, ko realizēs industriālo projektu attīstītājs "VGP" sadarbībā ar būvniecības uzņēmumu "Bukoteks".

Jaunais loģistikas centrs atradīsies Dreiliņos, "VGP Park Riga", Ulbrokas ielā 48.

"Jysk" reģistrēts 2001.gada martā, un tā vienīgais īpašnieks ir SIA "Do it", bet patiesais labuma guvējs - Dānijas pilsonis Jākups Jakobssens. Uzņēmuma pamatkapitāls ir 3,501 miljons eiro, liecina "Firmas.lv" informācija. "Jysk" pagājušajā finanšu gadā, kas ilga no 2020.gada 1.marta līdz 2021.gada 28.februārim, strādāja ar 22,945 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 6,1% mazāk nekā gadu iepriekš, bet kompānijas peļņa palielinājās vairākas reizes - līdz 24,164 miljoniem eiro,