Rīga, 5.nov., LETA. Covid-19 pandēmijā cietušais pasākumu tirgus sāk pamazām atkopties, taču katrā Baltijas valstī tas notiek atšķirīgi, aģentūrai LETA pauda pasākumu pārdošanas uzņēmuma SIA "Biļešu serviss" īpašnieks un līdzinvestors Svens Nūtmans.
Viņš norāda, ka Lietuvā pasākumu apmeklētība jau atgriezusies gandrīz vai iepriekšējā līmenī, Igaunijā - aptuveni 70% no pasākumu apmeklējuma, bet Latvija ierobežojumu ziņā ir visstingrākā valsts, kur apmeklējumu apjoms atjaunojas vislēnāk, un tas vistiešāk atsaucas arī uz apgrozījumu.
Tāpat viņš atzīmē, ka biznesa attīstību katrā valstī ietekmē gan politiskie lēmumi Covid-19 ierobežojumu sakarā, gan arī citi nozari ietekmējoši faktori, piemēram, organizatora ekonomiskais pamatojums vispār organizēt jebkādus pasākumus pie valstī noteiktajiem ierobežojumiem.
Tikmēr "Biļešu servisa" valdes locekle Līga Rubine atzīmē, ka uzņēmumā ir sākta jaunu risinājumu ieviešana, piemēram, biļešu apdrošināšana. Tāpat tiek strādāts arī pie citiem jauniem risinājumiem - pārveidot biļešu tirdzniecības sistēmu tā, lai tā būtu mūsdienīga, nodrošinātu pilnu pakalpojumu iespējamību, tostarp jaunus produktus.
Patlaban notiek darbs pie jaunu vadlīniju izstrādes, lai veidotu kopīgu atpazīstamību visos grupas uzņēmumos un samazinātu neefektīvu līdzekļu izlietojumu.
Igaunijas investīciju kompānijas "BaltCap" fonds "BaltCap Private Equity Fund III" un līdzinvestors Nūtmans iegādājās "Biļešu servisa" mātesuzņēmumu "Baltic Ticket holding" 2021.gada februārī, lai veiktu investīcijas uzņēmumu digitālo produktu un risinājumu uzlabošanā un augtu Eiropas līmenī.
Kā liecina "Firmas.lv" informācija, "Biļešu serviss" reģistrēts 2000.gadā, un tā pamatkapitāls ir 28 450 eiro. 2020.gadā "Biļešu serviss" strādāja ar 581 141 eiro apgrozījumu un 378 213 eiro zaudējumiem.
"Biļešu serviss": Tirgus situācija Baltijas valstīs ir atšķirīga
LETA 05.11.2021
Konstrukciju sliktā tehniskā stāvokļa dēļ Bauskas slimnīcā uz laiku slēdz Terapijas un aprūpes nodaļu
LETA 23.12.2025
Rīga, 23. dec., LETA. Bauskas slimnīcas labā spārna otrā stāva pārseguma konstrukcijas ir sliktā tehniskā stāvoklī, tāpēc drošības nolūkos slimnīcā uz laiku slēgta Terapijas un aprūpes nodaļa, aģentūru LETA informēja slimnīcā.
Pirmdien, 22. decembrī
...
Veikala "LaTS" izveidē Hospitāļu ielā investē aptuveni 50 000 eiro
LETA 23.12.2025
Rīga, 23. dec., LETA. Veikala "LaTS" izveidē Rīgā, Hospitāļu ielā, investēti aptuveni 50 000 eiro, aģentūru LETA informēja "LaTS" pārvaldītāja SIA "Latvijas tirgotāju savienība".
"LaTS" veikalu tīkla komercdirektore Kitija Didžus norāda, ka jaunā ve
...
Izmeklēšanas nepilnību dēļ būvnieku karteļa lietu atgriež izskatīšanai apgabaltiesā
LETA 23.12.2025
Rīga, 23. dec., LETA. Augstākā tiesa (AT) ir atcēlusi Administratīvās apgabaltiesas spriedumu, ar kuru bija noraidīti būvniecības komercsabiedrību pieteikumi par Konkurences padomes (KP) lēmuma atcelšanu, un nodevusi lietu jaunai izskatīšanai Adminis
...