Mazumtirdzniecības tīkla "Mego" pārvaldītāja apgrozījums peļņa pērn palielinājusies 3,4 reizes

Rīga, 3.nov., LETA. Mazumtirdzniecības tīklu "Mego" pārvaldošais uzņēmums SIA "Lenoka" pagājušajā gadā strādāja ar 176,355 miljona eiro apgrozījumu, kas ir par 4,6% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt kompānijas peļņa palielinājās 3,4 reizes - līdz 5,061 miljonam eiro, liecina informācija "Firmas.lv".

Kompānijas vadība norāda, ka aizvadītajā gadā uzņēmums turpināja mazumtirdzniecības vietu rekonstrukcijas, veica remontus, mainīja tirdzniecības iekārtas. "Lenoka" vadība uzsver, ka uzņēmums visas rekonstrukcijas spēja veikt ar saviem finansiālajiem līdzekļiem.

"Lenoka" aizvadītajā gadā arī aktīvi veidoja reklāmas kampaņas, loterijas un akcijas, kā arī pārskatīja preču sortimentu.

Tāpat "Lenoka" vadība informē, ka pagājušajā gadā "Lenoka" sāka tirdzniecību interneta vidē un sāka sadarboties ar piegādes ķēžu kompāniju "Bolt".

Pagājušajā gadā uzņēmumam bija 115 tirdzniecības vietas.

2021.gadā kompānija plāno turpināt mārketinga aktivitātes, pircēju piesaistes programmu, veikt rekonstrukcijas esošajās tirdzniecības vietās, meklēt un attīstīt jaunas tirdzniecības vietas, kā arī paplašināt pircējiem interesantu preču sortimentu.

Informācija "Firmas.lv" liecina, ka 2019.gadā "Lenoka" strādāja ar 168,591 miljona eiro apgrozījumu un 1,477 miljonu eiro peļņu.

"Lenoka" reģistrēta 2003.gada augustā. Tās pamatkapitāls ir 7 713 776 eiro. "Lenoka" pilnībā pieder SIA "Mego", kas savukārt pieder SIA "Gruodis" (62%), Dmitrijam Karbanovam (18%), SIA "Blackrock Holding West" (10%) un SIA "Blizzard Holding" (10%). "Mego" lielākais līdzīpašnieks - "Gruodis" - pilnībā pieder Aleksandram Babenko.