"Fenikss" spēļu zāles no šodienas strādās tikai "zaļajā režīmā"

Rīga, 11.okt., LETA. Ņemot vērā Covid-19 situāciju valstī, no šodienas visas "Fenikss" azartspēļu zāles pāries uz darbu epidemioloģiski drošajā jeb "zaļajā režīmā", kas nozīmē, ka tās būs pieejamas tikai vakcinētiem un Covid-19 pārslimojušiem klientiem, aģentūrai LETA pavēstīja azartspēļu rīkotāja SIA "Alfor" korporatīvās komunikācijas un sociālās atbildības vadītāja Līva Biseniece.

Līdz šim lielākā daļa "Fenikss" spēļu zāles strādāja arī daļēji drošajā režīmā, ļaujot tās apmeklēt arī ar negatīvu Covid-19 testu.

Biseniece informēja, ka "Fenikss" spēļu zāļu klientu apkalpošanas personāla vakcinācijas aptvere ir 100%, bet visā "Alfor" grupā strādājošo vakcinācijas aptvere ir 98%.

Viņa arī norādīja, ka kopš 17.jūnija ir atvērta 71 "Fenikss" spēļu zāle 26 pilsētās, kas ir ļāvis atgriezties darbā vairāk nekā 650 "Alfor" grupas darbiniekiem.

Lai samazinātu skaidras naudas izmantošanu spēļu automātos un ierobežotu Covid-19 izplatību, visās zālēs ir ieviesta jauna iemaksu/izmaksu sistēma "Tito", kā arī zālēs tiek izpildītas visas epidemioloģiskās drošības prasības.

Kā liecina "Firmas.lv" informācija, "Alfor" reģistrēts 2000.gada oktobrī, un uzņēmuma pamatkapitāls ir 9,96 miljoni eiro. Kompānijas kapitālā 60% pieder Austrijā reģistrētai kompānijai "Novomatic", bet 40% - Jānim Zūzānam pastarpināti caur SIA "Foroms" un SIA "FVR Invest". Kompānijas patiesie labuma guvēji ir Zūzāns un Austrijas pilsonis Johans Grafs. 

"Alfor" pagājušajā gadā strādāja ar 36,245 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir 2,2 reizes mazāk nekā 2019.gadā, kā arī kompānija cieta zaudējumus 8,835 miljonu eiro apmērā pretstatā peļņai gadu iepriekš.