Rīga, 30.sept., LETA. Finanšu un kapitāla tirgus komisijas (FKTK) padome reģistrējusi divus alternatīvo ieguldījumu fondu pārvaldnieka SIA "SG Capital Partners AIFP" nodibinātos slēgtos alternatīvo ieguldījumu fondus, aģentūrai LETA pavēstīja FKTK pārstāvji.
Tostarp reģistrēts slēgtais alternatīvo ieguldījumu fonds "SG Capital Partners Fund 2" un slēgtais alternatīvo ieguldījumu fonds "SG Capital Partners Sustainable Forest and Land Fund I".
"SG Capital" ir Baltijas komerciālā nekustamā īpašuma ieguldījumu pārvaldnieks ar uzsvaru uz investīciju ilgtspēju. "SG Capital" dibināts 2016.gadā, tā klienti ir institucionālie ieguldītāji Baltijas reģionā. "SG Capital" partneri ir Harijs Švarcs un Pēteris Grieze.
"SG Capital Partners AIFP" 2020.gadā strādāja ar 598 139 eiro apgrozījumu un guva 196 631 eiro peļņu, liecina "Firmas.lv" informācija.
FKTK reģistrējusi divus "SG Capital Partners AIFP" slēgtos alternatīvo ieguldījumu fondus
LETA 30.09.2021
Apsver iespēju paplašināt dienas stacionāra pakalpojumus Kuldīgas slimnīcā
LETA 10.02.2026
Rīga, 10. febr., LETA. Nacionālais veselības diensts (NVD) ir gatavs piešķirt papildu ambulatoro pakalpojumu kvotas un pārskatīt iespējas paplašināt dienas stacionāra pakalpojumus Kuldīgā, īpaši ginekoloģijā un traumatoloģijā, pēc sarunām ar slimnīca
...
Ventspils pašvaldība saglabās līdzdalību Ziemeļkurzemes reģionālajā slimnīcā
LETA 10.02.2026
Rīga, 10. febr., LETA. Ventspils dome sēdē nolemts saglabāt pašvaldības līdzdalību "Ziemeļkurzemes reģionālajā slimnīcā", aģentūru LETA informēja pašvaldībā.
Pašvaldība uzsver, ka slimnīca uztur un attīsta kvalitatīvu primāro un sekundāro ambulatoro
...
LLKC: Bargā ziema apdraud augļu un ogu dārzus
LETA 10.02.2026
Rīga, 10. febr., LETA. Augļu un ogu dārzus šajā ziemā apdraud nesasalusi zeme zem sniega kārtas, grauzēju bojājumi, sakņu kakla izžūšana, kā arī jauniem dzinumiem pastāv nosalšanas risks, aģentūru LETA informēja Latvijas Lauku konsultāciju un izglītī
...