Rīga, 8.sept., LETA. Pasta pakalpojumu sniedzēja SIA "Omniva" sūtījumus turpmāk varēs izņemt arī mazumtirdzniecības franšīzes tīklu "Narvesen" veikalos, aģentūru LETA informēja "Omniva".
Starp SIA "Narvesen Baltija" un "Omniva" panāktā vienošanās paredz palielināt "Omniva" sūtījumu izņemšanas vietu skaitu līdz 200 jaunām lokācijām.
Tāpat patlaban notiek darbs pie 92 jaunu "Omniva" pakomātu uzstādīšanas, šo projektu plānots realizēt līdz šī gada nogalei.
"Omniva" vadītāja Latvijā Beāte Krauze-Čebotare pauda, ka straujā e-komercijas attīstība pandēmijas laikā un nemainīgi augstais sūtījumu pakalpojuma pieprasījums arī pašlaik liek mums meklēt jaunus risinājumus un sadarbības formas.
"Neraugoties uz to, ka šogad investējam 2,8 miljonus eiro pakomātu tīkla paplašināšanā, uzstādot 92 jaunus pakomātus un palielinot "Omniva" pakomātu skaitu Latvijā līdz 300, esam gandarīti, ka mums ir izdevies izveidot sadarbību ar uzticamu partneri, un tādējādi kļūsim vēl pieejamāki mūsu klientiem," sacīja Krauze-Čebotare.
Sūtījumu izņemšana "Narvesen" tirdzniecības vietās notiks līdzīgi kā pakomātos. Sūtījumam nonākot "Narvesen" saņemšanas punktā, klients par to saņems paziņojumu SMS veidā. Pēc SMS saņemšanas sūtījuma saņēmējs varēs doties uz norādīto adresi, kur, nosaucot sava sūtījuma datus "Narvesen" pārdevējam, sūtījums tiks izsniegts klientam.
Kā ziņots, "Omniva" apgrozījums pagājušajā gadā bija 12,278 miljoni eiro, kas ir par 63,4% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt kompānijas peļņa pieauga 3,2 reizes - līdz 2,366 miljoniem eiro, liecina informācija "Firmas.lv". Kompānija "Omniva" reģistrēta 2012.gadā, un tās pamatkapitāls ir 2945 eiro. "Omniva" pilnībā pieder Igaunijas pasta kompānijai "Eesti Post".
Savukārt "Narvesen" un kafejnīcu ķēdi "Caffeine" pārvaldošā uzņēmuma SIA "Narvesen Baltija" apgrozījums pagājušajā gadā bija 61 miljons eiro, kas ir par 10% mazāk nekā 2019.gadā, kā arī kompānija cieta zaudējumus 2,4 miljonu eiro apmērā pretstatā peļņai gadu iepriekš, aģentūrai LETA pavēstīja uzņēmumā.
"Narvesen Baltija" reģistrēta 1997.gadā, un tās pamatkapitāls ir 10 592 672 eiro. Uzņēmums pieder norvēģu uzņēmumam "Reitan", kas Ziemeļeiropas valstīs un Baltijā pārstāvēta ar tādiem zīmoliem kā "Narvesen", "7-eleven", "Caffeine", "R-kiosk" un "Pressbyrån", "UnoX" un "REMA 1000".
"Omniva" sūtījumus varēs izņemt arī "Narvesen" veikalos
LETA 08.09.2021
Saistībā ar pārbūvi Onkoloģijas centra nodaļu pakāpeniska pārcelšana plānota līdz jūnijam
LETA 04.12.2025
Rīga, 4. dec., LETA. Saistībā ar pārbūvi Latvijas Onkoloģijas centra (LOC) nodaļu pakāpenisku pārcelšanu uz Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas (RAKUS) stacionāru "Gaiļezers" plānots pabeigt līdz 2026. gada jūnijam, ceturtdien informēja
...
CSP saņēmusi trīs pieteikumus datu izmantošanai cenu monitoringa rīka veidošanai
LETA 04.12.2025
Rīga, 4. dec., LETA. Līdz šim brīdim Centrālā statistikas pārvalde (CSP) ir saņēmusi trīs pieteikumus no komersantiem, kuri izteikuši vēlmi saņemt datus cenu monitoringa rīka veidošanai, aģentūru LETA informēja Ekonomikas ministrijā (EM).
Šobrīd CSP
...
Latvijas Banka atļauj "Dikas" atsākt valūtu tirdzniecības pakalpojuma sniegšanu
LETA 04.12.2025
Rīga, 4. dec., LETA. Latvijas Bankas uzraudzības komiteja atļāvusi SIA "Dikas" atsākt valūtu tirdzniecības pakalpojuma sniegšanu, aģentūru LETA informēja Latvijas Banka.
Šogad jūnijā Latvijas Bankas uzraudzības komiteja bija pieņēmusi lēmumu apturēt
...