"Rigensis Bank" padomes priekšsēdētāja amatā iecelts Dmitrijs Sokolovs

Rīga, 23.aug., LETA. "Rigensis Bank" padomes priekšsēdētāja amatā iecelts līdzšinējais bankas padomes loceklis Dmitrijs Sokolovs, liecina "Firmas.lv" informācija.

Darbu "Rigensis Bank" padomē turpina padomes priekšsēdētāja vietniece Jūlija Romaņenkova, kā arī padomes locekļi Duglass Endrjū Slouns un Andrejs Petropavlovskis.

Jau vēstīts, ka 2021.gada jūnija vidū "Rigensis Bank" valdes priekšsēdētāja amatā tika iecelts līdzšinējais bankas padomes priekšsēdētājs Armands Šteinbergs. Bankas valdē strādā arī Renārs Degro, Antons Savins un Natalija Mihejeva.

Finanšu un kapitāla tirgus komisija licenci "Rigensis Bank" kredītiestādes darbībai izsniedza 2011.gada jūnijā. Bankas licence ietver nosacījumu, ka ne mazāk kā 70% "Rigensis Bank" klientu segmentā veido lielie korporatīvie klienti.

2021.gada pirmajā ceturksnī "Rigensis Bank" strādājusi ar zaudējumiem 646 000 eiro apmērā pretstatā peļņai pērn attiecīgajā periodā. "Rigensis Bank" aktīvi šogad 31.martā bija 293,823 miljonu eiro apmērā, kas ir par 8,5% jeb 27,44 miljoniem eiro mazāk nekā 2020.gada beigās.

Bankas lielākais īpašnieks ir Krievijas uzņēmējs Igors Ciplakovs. Pēc aktīvu apmēra "Rigensis Bank" 2020.gada beigās bija astotā lielākā banka Latvijā.