Rīga, 17.aug., LETA. Trīs Latvijas būvkonstrukciju uzņēmumi, tostarp SIA "Igate būve", SIA "IKTK" un SIA "Rodentia", izveido zīmolu "Zaza Timber" un maina nosaukumus atbilstoši zīmolam, aģentūrai LETA sacīja kompānijas pārstāvji.
Turpmāk "IKTK" nosaukums ir "Zaza Timber Production", "Rodentia" - "Zaza Timber Engineering", savukārt "Igate būve" - "Zaza Timber Construction". Kompānijā skaidroja, ka lēmums pieņemts, lai koncentrētu darbu uz eksporta tirgiem.
Kā norādīja pārstāvji, uzņēmumi darbojas Latvijā un citās Eiropas valstīs ar līmētās koksnes būvkonstrukciju ražošanu, projektēšanu un koka ēku būvniecību. To klienti ir arhitekti, būvinženieri un būvnieki Latvijā un citur Eiropā.
"Jaunais "Zaza Timber" zīmols šajā situācijā ir vajadzīgā zīme, ka mūsu ražošanas, projektēšanas un būvniecības uzņēmumi ir "zem viena jumta", labi sadarbojas un būvprojekta īstenošanā cits citu spēj papildināt," uzsvēra "Zaza Timber" uzņēmumu grupas valdes priekšsēdētājs Māris Peilāns.
Kompānijā informēja, ka "Zaza Timber" uzņēmumu īpašnieks ir ģimenes uzņēmums SIA "Zaza Grupa", kuras īpašnieces ir Baiba Radžele un Eva Peilāne. "Zaza Timber" zīmola uzņēmumu gada apgrozījums 2020.gadā bija 1,8 miljoni eiro.
Tikmēr informācija "Firmas.lv" liecina, ka SIA "Zaza Grupa" reģistrēta šī gada 12.jūlijā, un tās pamatkapitāls ir 10 000 eiro.
"IKTK" jeb "Zaza Timber Production" pērn strādāja ar 1,302 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 3,1% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt kompānijas zaudējumi palielinājās 1,5 reizes - līdz 428 732 eiro.
"Zaza Timber Production" reģistrēta 2015.gadā, un tās pamatkapitāls ir 1,5 miljoni eiro.
"Rodentia" jeb "Zaza Timber Engineering" 2020.gadā strādāja ar 111 569 eiro apgrozījumu, kas ir par 60% vairāk nekā gadu iepriekš. Līdztekus kompānija cieta zaudējumus 79 972 eiro apmērā, papildus 132 819 eiro zaudējumiem gadu iepriekš.
"Zaza Timber Engineering" reģistrēta 2011.gadā, un tās pamatkapitāls ir 2800 eiro.
"Igate būve" jeb "Zaza Timber Construction" apgrozījums pērn vairākkārt saruka un bija 413 004 eiro. Vienlaikus vairāk nekā divas reizes pieauga kompānijas zaudējumi, kas pērn sasniedza 311 450 eiro.
"Zaza Timber Construction" reģistrēta 2015.gadā, un tās pamatkapitāls ir 2800 eiro.
Trīs Latvijas uzņēmumi izveido zīmolu "Zaza Timber" un maina nosaukumus
LETA 17.08.2021
Darbu atstāj CSDD valde
LETA 20.08.2026
Rīga, 20. aug., LETA. Darbu no šodienas atstāj Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) valde, aģentūrai LETA apliecināja CSDD līdzšinējais valdes priekšsēdētājs Aivars Aksenoks.
Plašākus komentārus valde nesniedza.
Satiksmes ministrs Rihards Kozl
...
Vairumtirgotājs "Sanitex" divu "Promo Cash&Carry" veikalu attīstībā investē 15 miljonus eiro
LETA 20.08.2026
Rīga, 20. aug., LETA. Vairumtirgotājs SIA "Sanitex" divu "Promo Cash&Carry" tirdzniecības centru attīstības projektos Rīgā investē 15 miljonus eiro, aģentūru LETA informēja uzņēmumā.
"Sanitex" norāda, ka Mazirbes ielā norit jauna "Promo Cash&Carry"
...
Kokmateriālu ražošanas un tirdzniecības uzņēmuma "Pata" apgrozījums pērn samazinājies par 5,1%
LETA 20.08.2026
Rīga, 20. aug., LETA. Kokmateriālu ražošanas un tirdzniecības uzņēmums SIA "Pata" pagājušajā gadā strādāja ar 223,79 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 5,1% mazāk nekā gadu iepriekš, bet kompānijas zaudējumi samazinājās par 12,3% - līdz 3,196 miljo
...