Rīga, 9.aug., LETA. Jūlija beigās VAS "Elektroniskie sakari" valdē darbu sākusi jaunā valdes locekle Laila Līduma, aģentūrai LETA pavēstīja "Elektronisko sakaru" sabiedrisko attiecību speciāliste Inese Janova.
Viņa informēja, ka Līdumu 28.jūlijā valdes locekļa amatā uz piecu gadu pilnvaru termiņu apstiprināja "Elektronisko sakaru" padome, pamatojoties uz Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas 2020.gada atklātā konkursa rezultātiem.
Jaunā "Elektronisko sakaru" valdes locekle amata pienākumus sāka pildīt uzreiz pēc apstiprināšanas. Līdz ar to no 28.jūlija "Elektronisko sakaru" valde strādā pilnā sastāvā. Tajā bez Līdumas ir arī valdes priekšsēdētājs Jānis Bārda un valdes locekle Vija Gēme.
Jaunievēlētās valdes locekles atbildības jomas būs klientu vadība, esošo un jaunu pakalpojumu attīstība un pārdošana, kā arī korporatīvā komunikācija.
Līdumai ir vairāk nekā 20 gadu pieredze vadošos amatos, kas saistīti ar pārdošanas un mārketinga struktūru vadīšanu lielākoties apdrošināšanas nozarē. Deviņus gadus viņa strādājusi "Ergo Insurance SE" Latvijas filiālē un "Ergo Life Insurance ES" Latvijas filiālē, organizējot pārdošanas departamenta darbu. Pirms tam 10 gadi nostrādāti "BTA" Apdrošināšanas akciju sabiedrībā reģiona direktores amatā, organizējot darbu Reģiona centrā "Rīga".
Ilgu laiku, tostarp paralēli darbam pārdošanas jomā, Līdumas profesionālā dzīve ir bijusi saistīta arī ar televīziju, 14 gadus nostrādājot LNT ziņu dienestā par ziņu diktori.
"Elektroniskie sakari" nodrošina radiofrekvenču spektra un numerācijas pārvaldību. Kompānija "Elektroniskie sakari" reģistrēta 1991.gada augustā, un tās pamatkapitāls ir 8,996 miljoni eiro, liecina "Firmas.lv" informācija. 2020.gadā uzņēmums strādāja ar 7,322 miljonu eiro apgrozījumu un 98 892 eiro peļņu.
"Elektronisko sakaru" valdē darbu sākusi Laila Līduma
LETA 09.08.2021
"Rīgas mežu" apgrozījums pirmajā pusgadā samazinājies par 12,2%
LETA 21.08.2026
Rīga, 21. aug., LETA. Pašvaldības uzņēmuma "Rīgas meži" apgrozījums šogad pirmajā pusgadā bija 11,185 miljoni eiro, kas ir par 12,2% mazāk nekā 2025. gada attiecīgajā periodā, bet kompānijas peļņa samazinājās 2,5 reizes un bija 913 905 eiro, liecina
...
Ķekavā no septembra siltumenerģijas tarifs pieaugs par 23,3%
LETA 21.08.2026
Rīga, 21. aug., LETA. SIA "Ķekavas nami" siltumenerģijas tarifs no 1. septembra pieaugs par 23,3% - līdz 104,16 eiro par megavatstundu (MWh), liecina publiskotā informācija par uzņēmuma noteiktajiem siltumenerģijas apgādes pakalpojumu tarifiem.
Sabi
...
"Gren Jelgava" siltumenerģijas tarifs septembrī pieaugs par 2,6%
LETA 21.08.2026
Rīga, 21. aug., LETA. SIA "Gren Jelgava" siltumenerģijas tarifs no 1. septembra pieaugs par 2,6% - līdz 72,33 eiro par megavatstundu (MWh), liecina publiskotā informācija par uzņēmuma noteiktajiem siltumenerģijas apgādes pakalpojumu tarifiem.
Sabied
...