"Avārijas brigādes" izklaides parka paplašināšanai saņemts 300 000 eiro kredīts

Rīga, 9.aug., LETA. AS "Reģionālā investīciju banka" ir piešķīrusi 300 000 eiro lielu kredītu SIA "Latvian amusement agency" investīcijām izklaides parka "Avārijas brigāde" paplašināšanā, aģentūrai LETA pavēstīja bankas pārstāvji.

Finansējums izmantots jaunu un jaudīgāku atrakciju iegādei, iesākot jaunu posmu parka attīstībā, lai kļūtu par vienu no vadošajiem ārtelpu atpūtas centriem Ziemeļvalstīs ar kvalitatīvu atpūtas programmu visai ģimenei.

""Reģionālā investīciju banka" ir mūsu pirmais sadarbības partneris no banku vidus un bankas iesaistīšanās noteikti paātrinās parka attīstītību, tostarp izklaides parka apmeklētājiem jau šogad ir iespēja izbaudīt šīs sadarbības pirmos augļus jaunu atrakciju formā. Pateicoties "Reģionālās investīciju bankas" finansējumam jau esam iegādājušies Svārsta atrakciju un "Ergo ūdenspasaules" atrakcijas," pavēstīja "Avārijas brigādes" parka līdzīpašnieks Mārtiņš Brezauckis.

Viņš informēja, ka kopējā izklaides parka teritorija paplašināta no aptuveni 19 hektāriem līdz 28 hektāriem un jaunās parka daļas apgūšana ilgs aptuveni trīs gadus. Nākotnē plānots piedāvāt arī izmitināšanas un SPA pakalpojumus.

"Spēja piesaistīt apmeklētājus no plašāka reģiona būs svarīgs nosacījums "Avārijas brigādes" parka tālākā izaugsmē. Bankas piešķirtais finansējums ļaus parkam paplašināties straujāk, iepirkt modernas un jaudīgākas atrakcijas, kas savukārt piesaistīs vairāk apmeklētāju. Priekšrocība ir arī izklaides parka atrašanās brīvā dabā, jo tas mazina ar Covid-19 pandēmiju saistītos riskus," pauda "Reģionālās investīciju bankas" Uzņēmumu apkalpošanas pārvaldes vadītājs Armands Kokainis.

Pēc aktīvu apmēra "Reģionālā investīciju banka" 2020.gada beigās bija devītā lielākā banka Latvijā. Bankas auditētā peļņa 2020.gadā sasniedza 714 678 eiro. Bankas lielākie akcionāri ir SIA "SKY Investment Holding" (37,4%), Ukrainas pilsonis Jurijs Rodins (20%), Ukrainas "Pivdennyi" (13,76%) un Marks Bekkers (10,57%).

"Latvian amusement agency" pērn strādāja ar 1,634 miljonu eiro apgrozījumu un guva 122 932 eiro peļņu, liecina "Firmas.lv" informācija.

"Latvian amusement agency" reģistrēta 2015 gadā, uzņēmuma pamatkapitāls ir 85 840 eiro. Uzņēmuma īpašnieki vienādās daļās ir Igors Švāns un Mārtiņš Brezauckis.