"Douglas Latvia" apgrozījums iepriekšējā finanšu gadā pieauga par 3,7%

Rīga, 19.jūl., LETA. Parfimērijas un kosmētikas tirgotājs "Douglas Latvia" pagājušajā finanšu gadā strādāja ar 22,822 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 3,7% vairāk nekā gadu iepriekš, bet peļņa palielinājās par 20,1% un bija 2,32 miljoni eiro, liecina "Firmas.lv" informācija.

Uzņēmuma vadības ziņojumā norādīts, ka finanšu gadā, kas ilga no 2019.gada 1.oktrobra līdz 2020.gada 30.septembrim, "Douglas Latvia" īstenojis vairākus būtiskus investīciju projektus, ieguldot veikalu modernizācijā un "Douglas" zīmola nostiprināšanā Latvijā. 

Pēc kompānijas vadības vēstītā, iepriekšējā finanšu gadā straujus izaugsmes tempu uzrādīja "Douglas Latvia" interneta veikals.

Līdzīgi kā iepriekš, arī aizvadītajā finanšu gadā "Douglas Latvia" lielu uzmanību veltīja sortimenta paplašināšanai ar jauniem zīmoliem, multitirdzniecības kanālu attīstīšanai, darbinieku apmācībai un kvalifikācijas līmeņa celšanai un kvalitātes standartu pilnveidošanai.

Nākotnē "Douglas Latvia" vadība plāno turpināt stabilu izaugsmi, investēt veikalu modernizācijā, stiprināt interneta veikalu, kā arī pilnveidot un optimizēt piedāvātā sortimenta struktūru un ieviest jaunus zīmolus.

Uzņēmuma vadība arī informē, ka "Doiuglas Latvia" interneta veikals sniedza uzņēmumam būtisku atbalstu Covid-19 krīzes situācijā, dubultojot tā apgrozījumu.

"Douglas Latvija" finanšu gadā no 2018.gada 1.oktobra līdz 2019.gada 30.septembrim strādāja ar 22,004 miljonu eiro apgrozījumu un 1,931 miljona eiro peļņu.

Kompānija reģistrēta 2001.gada oktobrī, un tās pamatkapitāls ir 1,175 miljoni eiro. Kompānijas vienīgais īpašnieks ir SIA "Douglas Baltic", kas savukārt pieder Nīderlandē reģistrētajai kompānijai "Kirk Beauty Netherlands Holding B.V.". Uzņēmums ir Eiropas parfimērijas un kosmētikas veikalu ķēdes "Douglas" daļa.