Rīga, 14.jūl., LETA. Fitnesa klubu tīkla īpašnieks uzņēmums SIA "My Fitness" pagājušajā gadā strādāja ar 6,083 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 15% mazāk nekā gadu iepriekš, kā arī cieta zaudējumus 551 974 eiro apmērā pretstatā peļņai gadu iepriekš, liecina "Firmas.lv" informācija.
Uzņēmuma gada pārskata vadības ziņojumā apgrozījuma samazinājums skaidrots ar sporta klubu slēgšanu uz diviem mēnešiem saistībā ar Covid-19 pandēmiju. Tāpat, valdībai atvieglojot ierobežojumus, saglabājās spēkā samazinātās kapacitātes kritērijs, kas būtiski ietekmēja "My Fitness" apgrozījumu.
Pēc vadības ziņojumā minētā, uzņēmums veica visus iespējamos un saprātīgos pasākumus, lai maksimāli samazinātu izdevumus, vienlaikus izvairoties no darbinieku atlaišanas, lai saglabātu komandu un darbības ilgtspēju.
"My Fitness" turpina darbību, izmantojot aizņēmumu no tās īpašniekiem un piesaistot līzingu. Pērn pamatlīdzekļos jaunajos klubos un esošā inventāra uzlabošanai ieguldīti 1,348 miljoni eiro.
2020.gada beigās "My Fitness" bija 14 sporta klubi Rīgā un divi jauni klubi bija projekta plānošanas stadijā ar paredzēto atklāšanu šajā gadā.
Šogad uzņēmums plāno atjaunot finansiālo stabilitāti, noturēt un palielināt biedru skaitu, palielināt apgrozījumu un peļņu visos esošajos klubos, kā arī veicināt zīmola atpazīstamību.
2019.gadā "My Fitness" strādāja ar 7,159 miljonu eiro apgrozījumu un 200 596 eiro peļņu.
Uzņēmums reģistrēts 1999.gada aprīlī, un tā pamatkapitāls ir 2,203 miljoni eiro. "My Fitness" pieder Igaunijas uzņēmumam "My Fitness".
"My Fitness" zaudējumi pērn pārsniedza 550 000 eiro
LETA 14.07.2021
papildināta - PVD sācis administratīvā pārkāpuma lietu pret "Alūksnes putnu fermu"
LETA 11.02.2026
(Pievienots "Alūksnes putnu fermas" komentārs 5.-7. rindkopā.)
Rīga, 11. febr., LETA. Pārtikas un veterinārais dienests (PVD) par konstatētajiem labturības prasību pārkāpumiem sācis administratīvā pārkāpuma lietu pret putnkopības un olu ražošanas uz
...
"Ingka Investments Latvia" pamatkapitāls palielināts par 629,003 miljoniem eiro
LETA 11.02.2026
Rīga, 11. febr., LETA. Mežsaimniecības kompānijas SIA "Ingka Investments Latvia" pamatkapitāls palielināts par 629,003 miljoniem eiro - līdz 772,929 miljoniem eiro, liecina informācija "Firmas.lv".
Līdz šim "Ingka Investments Latvia" pamatkapitāls b
...
Uz gadu ieceļ "Jelgavas komunālo pakalpojumu" valdes locekli un uzdod veikt auditu
LETA 11.02.2026
Rīga, 11. febr., LETA. Jelgavas pašvaldības kapitālsabiedrības SIA "Jelgavas komunālie pakalpojumi" dalībnieku sapulcē uz gadu valdes locekļa amatā iecelts Andrejs Eihvalds, turklāt uzņēmumam uzdots veikt auditu, aģentūra LETA uzzināja pašvaldībā.
E
...