Rīga, 8.jūl., LETA. Kravu pārvadātāja SIA "Prizma" apgrozījums pagājušajā gadā bija 18,239 miljoni eiro, kas ir par 6% mazāk nekā gadu iepriekš, savukārt kompānijas peļņa pieaugusi 2,3 reizes - līdz 935 129 eiro, liecina informācija "Firmas.lv".
Uzņēmuma gada pārskata vadības ziņojumā skaidrots, ka apgrozījuma kritums pagājušajā gadā ir saistīts ar Covid-19 pandēmijas izraisīto ekonomisko faktoru sekām. Lai mazinātu Covid-19 krīzes ietekmi uz kompānijas darbību, "Prizma" saņēma valsts nodrošinātos dīkstāves pabalstus, kā arī valsts atbalstu krīzes seku pārvarēšanai.
Pērn "Prizma" no transporta pakalpojumu sniegšanas guvusi ienākumus 17,36 miljonu eiro apmērā, kas ir par 3,6% mazāk nekā gadu iepriekš, no nomas un komunālajiem pasākumiem kompānija guvusi ienākumus 418 601 eiro apmērā, kas ir par 6,4% mazāk, bet no hokeja halles "Volvo" darbības kompānija guvusi ienākumus 460 571 eiro apmērā, kas ir divas reizes mazāk nekā 2019.gadā.
"Prizmas" vadība ieņēmumu kritumu no hokeja halles "Volvo" skaidro ar Covid-19 noteikto ierobežojumu dēļ ietekmēto aktivitāti sporta centros kopumā, tostarp arī ledus hallēs. Vairāki "Prizma" darbinieki, kuri atbildīgi par halles apsaimniekošanu, atradās dīkstāvē.
Tāpat kompānijas vadība norāda, lai nezaudētu klientus, "Prizma" daļai klientu samazināja vai iesaldēja nomas maksas, kas iespaidoja uzņēmuma ienākumus no nomas.
Šā gada martā "Prizma" pabeidza jaunas autobāzes celtniecības darbus Mārupes novadā, piebilsts vadības ziņojumā.
2019.gadā "Prizma" strādāja ar 19,409 miljonu eiro apgrozījumu un 410 592 eiro peļņu.
Kompānija "Prizma" reģistrēta 1992.gadā, un tās pamatdarbība ir kravu pārvadājumu pakalpojumu sniegšana. Uzņēmums vienādās daļās pieder Loretai Kārkliņai, Aivaram Kārkliņam un Paulim Dzindulim.
Kravu pārvadātāja "Prizma" apgrozījums pērn sarucis par 6%
LETA 08.07.2021
"Madara Cosmetics" dividendēs no iepriekšējo gadu peļņas izmaksās 1,514 miljonus eiro
LETA 19.06.2026
Rīga, 19. jūn., LETA. Kosmētikas ražotājs AS "Madara Cosmetics" dividendēs no iepriekšējo gadu peļņas izmaksās 1 514 213,6 eiro jeb 0,4 eiro par vienu akciju, liecina uzņēmuma sniegtā informācija biržai "Nasdaq Riga" par piektdien akcionāru kārtējā s
...
Ventspils 6. vidusskolas korpusu pielāgo speciālo izglītības programmu īstenošanai
LETA 19.06.2026
Rīga, 19. jūn., LETA. Ventspils 6. vidusskolā sākta ēkas korpusa pielāgošana speciālo izglītības programmu īstenošanai, aģentūru LETA informēja "Ventspils nekustamie īpašumi" sabiedrisko attiecību speciālists Kārlis Lithens.
Līdzšinējie Ventspils 2.
...
Pašvaldība: "Irlavas Sarkanā krusta slimnīcā" atklātas nepilnības pakalpojuma nodrošināšanā
LETA 19.06.2026
Rīga, 19. jūn., LETA. "Irlavas Sarkanā krusta slimnīcā" atklātas nepilnības pakalpojuma nodrošināšanā, aģentūru LETA informēja Tukuma novada pašvaldība.
Tukuma novada pašvaldības izpilddirektors Ivars Liepiņš kā kapitāldaļu turētājs ir pieņēmis lēmu
...