papildināta - "Draugiem Group" izveidojusi jaunu uzņēmumu "Heliport Cēsis"

(Pievienots "Draugiem Group" komentārs 6.rindkopā.)

Rīga, 22.jūn., LETA. AS "Draugiem Group" šonedēļ izveidojusi jaunu kompāniju SIA "Heliport Cēsis", liecina "Firmas.lv" informācija.

Jaundibinātās kompānijas pamatkapitāls ir viens miljons eiro, un tās vienīgā īpašniece ir "Draugiem Group". Vienlaikus kompānijas patiesais labuma guvējs ir Agris Tamanis.

Kompānijas juridiskā adrese ir Krasta iela 44, Rīga.

Jaundibinātās kompānijas valdē ir Andis Malahovskis un Edmunds Riekstiņš.

Uzņēmums reģistrēts 2021.gada 21.jūnijā, bet lēmums par "Heliport Cēsis" dibināšanu pieņemts šogad 2.jūnijā.

"Cēsīm, kā "Draugiem Group" mājvietai, jābūt sasniedzamām ar visiem pieejamiem transporta veidiem un drīzumā, atsākoties drošai ceļošanai, arī gaisa transporta izmantošana būs aizvien pieprasītāka. Šis ir viens no mūsu eksperimentiem, par kura tālāku virzību ziņosim," jaunā uzņēmuma dibināšanu komentēja "Draugiem Group" runasvīrs Jānis Palkavnieks.

Tādējādi jūnijā "Draugiem Group" izveidojusi divus ar Cēsīm saistītus uzņēmumus - jūnija sākumā tika reģistrēta SIA "Konrāda nami", kuras pamatkapitāls ir divi miljoni eiro. Arī "Konrāda nami" valdē strādā Malahovskis un Riekstiņš.

Kompānija "Konrāda nami" izveidota, lai atjaunotu vēsturisko Konrāda namu Cēsīs.

"Draugiem Group" reģistrēta 2017.gada augustā, un tās pamatkapitāls ir 4,435 miljoni eiro. Kompānijas patiesais labuma guvējs ir Tamanis.