Rīga, 17.jūn., LETA. Sporta aizsargekipējuma ražotājs un eksportētājs SIA "Blind Save" ieguldījis apmēram 30 000 eiro jaunas futbolistiem paredzētas produkta līnijās izstrādē, aģentūrai LETA pavēstīja uzņēmumā.
Kompānijā norādīja, ka līdzīgi kā citiem "Blindsave" produktiem arī futbola aizsargekipējuma ražošanā kompānija izmanto Latvijā radīto tehnoloģiju BAT, kas dod iespēju produktam pieņemt ķermeņa formu. Uzņēmums ir izstrādājis kāju sargus futbolistiem un specializētu aizsargekipējuma līniju vārtsargiem.
"Ņemot vērā to, ka futbols ir viens no retajiem komandas sporta veidiem, ar kuru ir atļauts nodarboties pandēmijas laikā, tā ir bijusi tikai papildus motivācija, kāpēc esam uzsākuši ražot specializētu aizsargekipējumu futbolistiem un pārorientējušies uz šo sporta veidu," pauda "Blind Save" dibinātājs Andis Blinds.
"Blind Save" ir Latvijas uzņēmums, kas izstrādā un ražo aizsargekipējumu sportistiem. Visi produkti tiek ražoti Latvijā, taču 90% saražotās produkcijas uzņēmums eksportē.
2020.gadā "Blind Save" strādāja ar 1,017 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 16,7% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt kompānijas peļņa pieauga par 49,3% un bija 292 144 eiro.
Kompānija "Blind Save" reģistrēta 2012.gada februārī, un tās pamatkapitāls ir 2845 eiro, liecina "Firmas.lv" informācija. Kompānijas vienīgais īpašnieks ir Blinds.
Sporta aizsargekipējuma ražotājs "Blind Save" ieguldījis 30 000 eiro jaunas produktu līnijas izstrādē
LETA 17.06.2021
papildināta - PVD sācis administratīvā pārkāpuma lietu pret "Alūksnes putnu fermu"
LETA 11.02.2026
(Pievienots "Alūksnes putnu fermas" komentārs 5.-7. rindkopā.)
Rīga, 11. febr., LETA. Pārtikas un veterinārais dienests (PVD) par konstatētajiem labturības prasību pārkāpumiem sācis administratīvā pārkāpuma lietu pret putnkopības un olu ražošanas uz
...
"Ingka Investments Latvia" pamatkapitāls palielināts par 629,003 miljoniem eiro
LETA 11.02.2026
Rīga, 11. febr., LETA. Mežsaimniecības kompānijas SIA "Ingka Investments Latvia" pamatkapitāls palielināts par 629,003 miljoniem eiro - līdz 772,929 miljoniem eiro, liecina informācija "Firmas.lv".
Līdz šim "Ingka Investments Latvia" pamatkapitāls b
...
Uz gadu ieceļ "Jelgavas komunālo pakalpojumu" valdes locekli un uzdod veikt auditu
LETA 11.02.2026
Rīga, 11. febr., LETA. Jelgavas pašvaldības kapitālsabiedrības SIA "Jelgavas komunālie pakalpojumi" dalībnieku sapulcē uz gadu valdes locekļa amatā iecelts Andrejs Eihvalds, turklāt uzņēmumam uzdots veikt auditu, aģentūra LETA uzzināja pašvaldībā.
E
...