Kokapstrādes uzņēmuma "Kurekss" īpašnieki nodibinājuši jaunu uzņēmumu "Kurekss meži"

Rīga, 7.jūn., LETA. Kokapstrādes uzņēmuma SIA "Kurekss" īpašnieki Arnis Apsītis un Jānis Apsītis nodibinājuši jaunu uzņēmumu SIA "Kurekss meži", liecina "Firmas.lv" informācija.

Kompānijas "Kurekss meži" pamatkapitāls ir 200 000 eiro, un tās īpašnieki ir vienādās daļās ir Arnis Apsītis un Jānis Apsītis. 

Jaunizveidotās kompānijas valdes priekšsēdētāja amatā iecelts Arnis Apsītis, bet valdes locekļa amatā iecelts Jānis Apsītis.

Kompānija Uzņēmumu reģistrā iegrāmatota 2021.gada 31.maijā.

Jānis Apsītis aģentūrai LETA pavēstīja, ka jaundibinātās kompānijas "Kurekss meži" darbība būs saistīta ar vides aizsardzības jomu, taču pagaidām no plašākiem komentāriem atturējās.

Jau vēstīts, ka "Kurekss" koncerns 2019.gadā strādāja ar 62,783 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 0,8% mazāk nekā gadu iepriekš, bet koncerna peļņa saruka par 57,7% - līdz 3,63 miljoniem eiro. Koncerna 2020.gada finanšu rezultāti pagaidām nav publiskoti. Šobrīd "Kurekss" ir viens meitasuzņēmums - SIA "Kurzemes granulas".

Kompānija "Kurekss" reģistrēta 1995.gadā, un tās pamatkapitāls ir 20 miljoni eiro. "Kurekss" kapitālā 50% pieder Arnim Apsītim un 50% pieder Jānim Apsītim.