"Elvi Latvija" jauna veikala izveidē Ulbrokā ieguldījis gandrīz 700 000 eiro

Rīga, 28.maijs, LETA. Mazumtirgotājs SIA "Elvi Latvija" investējis gandrīz 700 000 eiro jauna "Elvi" veikala izveidē Ulbrokā, aģentūrai LETA pavēstīja uzņēmuma Sabiedrisko attiecību nodaļā.

Piektdien atklātajā veikalā Ulbrokā, Peldu ielā 2, radītas 18 jaunas darba vietas.

Uzņēmumā uzsvēra, ka jaunā veikala attīstībā ir ieguldītas apjomīgas investīcijas, nodrošinot mūsdienīgu un kvalitatīvu iepirkšanos klientiem, patīkamus darba apstākļus darbiniekiem, taču vienlaikus ir domāts arī par apkārtējo vidi saudzējošiem risinājumiem.

Tirdzniecības centra apgaismošanā izmantotas tikai energoefektīvās LED spuldzes, uzstādītas ergonomiskas tirdzniecības vitrīnas, bet viss siltums, ko ražos tirdzniecības centrā uzstādītās aukstuma iekārtas, ar siltumatgūšanas tehnoloģiju palīdzību tiks novirzīts telpu un karstā ūdens sildīšanai. Papildu siltuma nodrošināšanai ēkai uzstādīts arī gaisa siltumsūknis.

"Moderna, kvalitatīva veikala atvēršana Ulbrokā ir ilgi gaidīts notikums, kas būtiski atvieglos ikdienu daudziem tūkstošiem Pierīgas iedzīvotāju. Esmu priecīga, ka tagad arī šī apvidus cilvēki varēs izbaudīt zīmola "Elvi" priekšrocības un svaigus produktus savai ikdienai vai svētku galdam nopirkt tepat, savas dzīvesvietas tuvumā," sacīja "Elvi Latvija" komercdirektore Laila Vārtukapteine.

Kā liecina "Firmas.lv" informācija, "Elvi Latvija" reģistrēts 2010.gada februārī, un tās pamatkapitāls ir 2820 eiro. Kompānijas 50% kapitāls pieder Imantam Rendeniekam, 25% - SIA "Realto Capital" un 25% - SIA "Vita mārkets". Uzņēmums 2019.gadā strādāja ar 3,458 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 4,8% vairāk nekā gadu iepriekš, bet kompānijas peļņa saruka gandrīz trīs reizes un bija 60 084 eiro. 2020.gada rādītāji vēl nav publiskoti. "Elvi Latvija" ir mazumtirdzniecības zīmola "Elvi" franšīzes devējs.