Rīga, 13.maijs, LETA. Latvijā darbu sācis starptautiskais tūroperators "Coral Travel", aģentūrai LETA pavēstīja kompānijas SIA "Coral Travel Latvia" pārstāvji.
"Coral Travel" no 19.jūnija piedāvās lidojumus no Rīgas uz Turcijas populārākajiem kūrortiem Alānijā, Antālijā, Belekā, Kemerā un Sidē.
Lidojumi notiks divas reizes nedēļā sadarbībā ar Turcijas nacionālo aviokompāniju "Turkish Airlines".
"Coral Travel Latvia" sadarbojas ar Latvijas tūrisma aģentūrām, kurās klienti varēs noformēt ceļojumus.
Nesen "Coral Travel" atvēra pārstāvniecību Lietuvā. Kompānija ir viena no lielākiem tūrisma operatoriem Polijā, kā arī tai ir filiāle Vācijā.
"Coral Travel" ir daļa no Turcijas "OTI Holding" kompāniju grupas. Holdingā ietilpst "Otium" viesnīcu ķēde Turcijā, Ēģiptē un Tunisijā. Tāpat holdingam pieder aviokompānija "Royal Flight".
"Firmas.lv" informācija liecina, ka "Coral Travel Latvia" reģistrēta šogad februārī, un uzņēmuma pamatkapitāls ir 100 000 eiro. Kompānija pieder Turcijas "Oti Holding Anonim Sirketi", bet patiesie labuma guvēji ir Turcijas pilsoņi Ahmets Bektašs, Džoškuns Jurts un Aihans Akans Bektašs.
Latvijā darbu sācis starptautiskais tūroperators "Coral Travel"
LETA 13.05.2021
Konstrukciju sliktā tehniskā stāvokļa dēļ Bauskas slimnīcā uz laiku slēdz Terapijas un aprūpes nodaļu
LETA 23.12.2025
Rīga, 23. dec., LETA. Bauskas slimnīcas labā spārna otrā stāva pārseguma konstrukcijas ir sliktā tehniskā stāvoklī, tāpēc drošības nolūkos slimnīcā uz laiku slēgta Terapijas un aprūpes nodaļa, aģentūru LETA informēja slimnīcā.
Pirmdien, 22. decembrī
...
Veikala "LaTS" izveidē Hospitāļu ielā investē aptuveni 50 000 eiro
LETA 23.12.2025
Rīga, 23. dec., LETA. Veikala "LaTS" izveidē Rīgā, Hospitāļu ielā, investēti aptuveni 50 000 eiro, aģentūru LETA informēja "LaTS" pārvaldītāja SIA "Latvijas tirgotāju savienība".
"LaTS" veikalu tīkla komercdirektore Kitija Didžus norāda, ka jaunā ve
...
Izmeklēšanas nepilnību dēļ būvnieku karteļa lietu atgriež izskatīšanai apgabaltiesā
LETA 23.12.2025
Rīga, 23. dec., LETA. Augstākā tiesa (AT) ir atcēlusi Administratīvās apgabaltiesas spriedumu, ar kuru bija noraidīti būvniecības komercsabiedrību pieteikumi par Konkurences padomes (KP) lēmuma atcelšanu, un nodevusi lietu jaunai izskatīšanai Adminis
...