Rīga, 10.maijs, LETA. AS "Stružānu kūdras fabrika" pagājušajā gadā strādāja ar 3,162 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 17,7% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt kompānijas peļņa pieauga par 11,8% un bija 948 679 eiro, liecina "Firmas.lv" informācija.
Kompānijas gada pārskata vadības ziņojumā minēts, ka "Stružānu kūdras fabrika" pērn saražoja 335 674 kubikmetrus gatavās produkcijas, kas ir par 22,5% vairāk nekā gadu iepriekš. Vienlaikus par 25,3% pieauga arī iegūtās frēzkultūras apmērs purvos, sasniedzot 257 234 kubikmetrus.
Tāpat kompānijas vadība atzīmē, ka 2020.gadā investēts kūdras lauku apguvē, piebraucamajos ceļos no dzelzsbetona plāksnēm, kā arī traktortehnikas iegādē un uzlabojumos.
"Stružānu kūdras fabrika" pērn Latvijas tirgū realizēja produkciju 3,044 miljonu eiro apmērā, kas ir par 19% vairāk nekā 2019.gadā, savukārt pārējās Eiropas Savienības valstīs kompānijas ieņēmumi samazinājās par 7,5% un bija 118 406 eiro.
Komentējot Covid-19 krīzes ietekmi uz kompāniju, vadības ziņojumā teikts, ka pašlaik netiek prognozēta būtiska pandēmijas ietekme un "Stružānu kūdras fabrika" spēs pārvarēt krīzi. Vienlaikus paredzēts turpināt "Stružānu kūdras fabrikas" modernizāciju un meklēt jaunas purva platības.
2019.gadā "Stružānu kūdras fabrika" strādāja ar 2,686 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 6,3% vairāk nekā gadu iepriekš, bet kompānijas peļņa saruka par 7,1% un bija 848 294 eiro.
Kompānija reģistrēta 1991.gadā, un tās pamatkapitāls ir 996 009 eiro. Kompānijas vienīgā īpašniece ir SIA "Florabalt", kuras īpašnieki vienādās daļās ir Vācijas pilsoņi Henings Francs Strenge un Kristians Strenge.
"Stružānu kūdras fabrikas" apgrozījums pērn palielinājies par 17,7%
LETA 10.05.2021
"SAF Tehnikas" grupas apgrozījums finanšu gada pirmajā pusgadā pieaudzis par 49,9%
LETA 12.02.2026
Rīga, 12. febr., LETA. Bezvadu datu pārraides iekārtu ražošanas uzņēmuma "SAF Tehnika" koncerna apgrozījums finanšu gada pirmajā pusgadā, kas ilga no 2025. gada 1. jūlija līdz 31. decembrim, bija 23,352 miljoni eiro, kas ir par 49,9% vairāk nekā iepr
...
"LDz Cargo" valdes priekšsēdētāja amatā uz laiku iecelts Freimanis
LETA 12.02.2026
Rīga, 12. febr., LETA. VAS "Latvijas dzelzceļš" (LDz) meitasuzņēmuma SIA "LDz Cargo" valdes priekšsēdētāja amatā uz laiku iecelts līdzšinējais uzņēmuma valdes loceklis Raimonds Freimanis, liecina informācija "LDz Cargo" mājaslapā.
Uzņēmumā informē,
...
Būvkompānija "LNK Industries" nodevusi ekspluatācijā daudzdzīvokļu ēku "Heart of Hanza"
LETA 12.02.2026
Rīga, 12. febr., LETA. Būvkompānija AS "LNK Industries" nodevusi ekspluatācijā attīstītāja SIA "LNK Properties" daudzdzīvokļu ēku "Heart of Hanza", kas atrodas Hanzas ielā, Rīgā, aģentūru LETA informēja kompānijā.
Septiņu stāvu dzīvojamajā ēkā izbūv
...