Rīga, 29.apr., LETA. Aprīlī noslēgušies apjomīgi atjaunošanas darbi industriālajās ražošanas telpās "NP Jelgavas biznesa parkā", kuros ieguldīti trīs miljoni eiro, aģentūru LETA informēja SIA "NP Jelgavas Biznesa Parks" valdes priekšsēdētājs Kristaps Kučinskis.
Pēc 2019.gadā notikušā ugunsgrēka atjaunoti un pilnībā rekonstruēti kopumā 3456 kvadrātmetri. Pašlaik visas atjaunotās telpas ir iznomātas.
Kopējās investīcijas darbos ir trīs miljoni eiro. Kučinskis skaidroja, ka tajās ietvertas ne tikai atjaunoto telpu rekonstrukcijas izmaksas, bet arī ugunsgrēka radīto postījumu seku likvidēšana, teritorijas sakārtošana.
NP Jelgavas biznesa parks, kas atrodas bijušajā RAF mikroautobusu rūpnīcas teritorijā, ir viens no apjomīgākajiem rekonstruētajiem industriālajiem parkiem Latvijā. "Vēsturiski lielākā mašīnbūves rūpnīca Baltijā arī šodien vietējiem un ārvalstu uzņēmējiem nodrošina plašas ražošanas telpas un lieljaudas energo padevi," uzsvēra Kučinskis.
Esošo nomnieku profils aptver visdažādākās ražošanas un pakalpojumu nozares. Teritorijā tiek ražotas koka paneļu mājas un masīvkoka paneļi, veikta metālapstrāde un metāla izstrādājumu ražošana, stikla pakešu logu, gumijas izstrādājumu un komunikācijas šahtu moduļu ražošana, plastmasas otrreizējā pārstrāde. Līdzās sporta infrastruktūras objektu izgatavošanai un šokolādes izstrādājumu ražošanai pērn parkā sākta sejas masku izveide. Darbojas arī tipogrāfija, auto rezerves daļu veikals un kravas automobiļu pārbūve.
Kopumā NP Jelgavas biznesa parka 24 nomnieku uzņēmumos tiek nodrošinātas ap 650 darba vietu. Industriālā parka kopējā platība ir 23 hektāri ar industriālo platību vairāk nekā 71 000 kvadrātmetri.
"Firmas.lv" dati liecina, ka "NP Jelgavas Biznesa Parks" apgrozījums 2019.gadā bija 2,635 miljoni eiro, bet peļņa 493 419 eiro. Finanšu dati par pērno gadu vēl nav pieejami. Uzņēmumā īpašnieks ir Maltā reģistrēts "Nordic Partners Properties Limited".
"NP Jelgavas biznesa parka" atjaunošanā ieguldīti trīs miljoni eiro
LETA 29.04.2021
"SAF Tehnikas" grupas apgrozījums finanšu gada pirmajā pusgadā pieaudzis par 49,9%
LETA 12.02.2026
Rīga, 12. febr., LETA. Bezvadu datu pārraides iekārtu ražošanas uzņēmuma "SAF Tehnika" koncerna apgrozījums finanšu gada pirmajā pusgadā, kas ilga no 2025. gada 1. jūlija līdz 31. decembrim, bija 23,352 miljoni eiro, kas ir par 49,9% vairāk nekā iepr
...
"LDz Cargo" valdes priekšsēdētāja amatā uz laiku iecelts Freimanis
LETA 12.02.2026
Rīga, 12. febr., LETA. VAS "Latvijas dzelzceļš" (LDz) meitasuzņēmuma SIA "LDz Cargo" valdes priekšsēdētāja amatā uz laiku iecelts līdzšinējais uzņēmuma valdes loceklis Raimonds Freimanis, liecina informācija "LDz Cargo" mājaslapā.
Uzņēmumā informē,
...
Būvkompānija "LNK Industries" nodevusi ekspluatācijā daudzdzīvokļu ēku "Heart of Hanza"
LETA 12.02.2026
Rīga, 12. febr., LETA. Būvkompānija AS "LNK Industries" nodevusi ekspluatācijā attīstītāja SIA "LNK Properties" daudzdzīvokļu ēku "Heart of Hanza", kas atrodas Hanzas ielā, Rīgā, aģentūru LETA informēja kompānijā.
Septiņu stāvu dzīvojamajā ēkā izbūv
...