Rīga, 27.apr., LETA. Lielākais zāļu ražotājas AS "Olainfarm" akcionārs SIA "Olmafarm" saistībā ar uzticības zaudēšanu atbrīvojis no valdes locekļa amata Milanu Beļeviču, aģentūru LETA informēja uzņēmuma jaunieceltais valdes loceklis Pēteris Rubenis.
Savukārt "Firmas.lv" informācija liecina, ka Beļeviča joprojām ir vienīgā "Olmafarm" valdes locekle.
Rubenis informēja, ka lēmumu par Beļevičas atsaukšanu no amata ir atbalstījušas visas trīs uzņēmuma līdzmantinieces un "Olmafarm" valdē no 26.aprīļa darbojas divi valdes locekļi - Rubenis un Jānis Kiršblats.
Visas "Olmafarm" līdzmantinieces ir vērsušās arī pie "Olainfarm" padomes priekšsēdētāja Gundara Bērziņa ar lūgumu nekavējoties sasaukt "Olainfarm" padomes sēdi un bez kavēšanās lemt par Beļevičas atsaukšanu no "Olainfarm" valdes locekļa pozīcijas.
Rubenis uzsvēra, ka jautājuma izlemšana ir steidzama, lai novērstu iespējamu zaudējumu nodarīšanu "Olainfarm". Tieši "Olainfarm" padomei ir pienākums uzraudzīt valdes darbību starplaikā starp akcionāru sapulcēm un padome ir atbildīga par valdes nodarītajiem zaudējumiem uzņēmumam.
"Olmafarm" publiski aicina uzticību zaudējušo valdes locekli Beļeviču atturēties no jebkādu darbību veikšanas vai darījumu slēgšanas "Olmafarm" vai "Olainfarm" vārdā.
"Olainfarm" nodarbojas ar gatavo zāļu formu, farmaceitisko preparātu un uztura bagātinātāju, kā arī ar ķīmisko vielu un aktīvo farmaceitisko ingredientu ražošanu. "Olainfarm" lielākais akcionārs ir "Olmafarm" (42,56%), kas vienādās daļās pieder Valērija Maligina mantiniecēm - Irinai Maliginai, Annai Emīlijai Maliginai un Nikai Saveļjevai. "Olainfarm" akcijas kotē "Nasdaq Riga" oficiālajā sarakstā.
Beļeviča atbrīvota no "Olmafarm" valdes
LETA 27.04.2021
"SAF Tehnikas" grupas apgrozījums finanšu gada pirmajā pusgadā pieaudzis par 49,9%
LETA 12.02.2026
Rīga, 12. febr., LETA. Bezvadu datu pārraides iekārtu ražošanas uzņēmuma "SAF Tehnika" koncerna apgrozījums finanšu gada pirmajā pusgadā, kas ilga no 2025. gada 1. jūlija līdz 31. decembrim, bija 23,352 miljoni eiro, kas ir par 49,9% vairāk nekā iepr
...
"LDz Cargo" valdes priekšsēdētāja amatā uz laiku iecelts Freimanis
LETA 12.02.2026
Rīga, 12. febr., LETA. VAS "Latvijas dzelzceļš" (LDz) meitasuzņēmuma SIA "LDz Cargo" valdes priekšsēdētāja amatā uz laiku iecelts līdzšinējais uzņēmuma valdes loceklis Raimonds Freimanis, liecina informācija "LDz Cargo" mājaslapā.
Uzņēmumā informē,
...
Būvkompānija "LNK Industries" nodevusi ekspluatācijā daudzdzīvokļu ēku "Heart of Hanza"
LETA 12.02.2026
Rīga, 12. febr., LETA. Būvkompānija AS "LNK Industries" nodevusi ekspluatācijā attīstītāja SIA "LNK Properties" daudzdzīvokļu ēku "Heart of Hanza", kas atrodas Hanzas ielā, Rīgā, aģentūru LETA informēja kompānijā.
Septiņu stāvu dzīvojamajā ēkā izbūv
...