Rīga, 20.apr., LETA. Tūrisma kompānijas "Astra tūre" apgrozījums pagājušajā gadā salīdzinājumā ar 2019.gadu samazinājās 5,2 reizes - līdz 445 907 eiro, savukārt kompānijas peļņa saruka par 26,8% un bija 1316 eiro, liecina "Firmas.lv" informācija.
Uzņēmuma gada pārskata vadības ziņojumā teikts, ka no pagājušā gada sākuma Covid-19 pandēmijas dēļ situācija tūrisma sfērā ir kritiski pasliktinājusies.
"Astra tūre" vadība atzīst, ka pieprasījums pēc ceļojumu un aviobiļešu rezervēšanas strauji samazinājās, turklāt klienti masveidā atteicās arī no iepriekš pasūtītiem un apmaksātiem pakalpojumiem. Šo iemeslu dēļ uzņēmuma finanšu rādītāji strauji pasliktinājās.
Uzņēmuma vadība arī norāda, ka pērn nācās būtiski samazināt visus izdevumus, tostarp mazāk naudas tērēts reklāmām, kā arī mazinātas darbaspēka izmaksas. Vienlaikus "Astra tūre" palīdzēja valsts sniegtais atbalsts Covid-19 krīzē nonākušajiem uzņēmumiem. Pateicoties tam, "Astra tūre" izdevās saglabāt lielāko daļu darbavietu.
2019.gadā "Astra tūre" strādāja ar 2,312 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 16,3% mazāk nekā 2018.gadā, savukārt kompānijas peļņa pieauga par 11,4% un bija 1797 eiro.
Kompānija "Astra Tūre" reģistrēta 1995.gadā, un tās pamatkapitāls ir 2845 eiro. Kompānijas īpašnieki ir Aleksandrs Boļšakovs (57,96%), Svetlana Boļšakova (22,99%) un Vitauts Aļeņčiks (19,05%).
Tūrisma kompānijas "Astra tūre" apgrozījums pērn saruka 5,2 reizes
LETA 20.04.2021
Ar Aizsardzības ministrijas atbalstu "SAF tehnika" izstrādājusi radio signālu traucēšanas iekārtas prototipu
LETA 14.01.2026
Rīga, 14. janv., LETA. Ar Aizsardzības ministrijas atbalstu AS "SAF tehnika" izstrādājusi radio signālu traucēšanas iekārtas prototipu, aģentūru LETA informēja ministrija.
Trešdien aizsardzības ministrs Andris Sprūds apmeklēja "SAF tehnika", kur tik
...
Bijusī ministre Viņķele izraudzīta par rehabilitācijas centra "Vaivari" vadītāju
LETA 14.01.2026
Rīga, 14. janv., LETA. Par nacionālā rehabilitācijas centra "Vaivari" valdes priekšsēdētāju izraudzīta bijusī veselības ministre, ilggadēja politiķe Ilze Viņķele.
Kā aģentūru LETA pēc šodien notikušās centra dalībnieku ārkārtas sapulces informēja Ve
...
Latvijas Banka atļauj izteikt "Latvijas Jūras medicīnas centra" akciju atpirkšanas piedāvājumu
LETA 14.01.2026
Rīga, 14. janv., LETA. Latvijas Bankas uzraudzības komiteja atļāvusi SIA "Pom" izteikt akciju atpirkšanas piedāvājumu AS "Latvijas Jūras medicīnas centrs" akciju izslēgšanai no regulētā tirgus, aģentūru LETA informēja Latvijas Banka.
"Pom" 2025. gad
...