"Evolution Latvia" apgrozījums pērn samazinājies par 4%

Rīga, 22.marts, LETA. Informāciju tehnoloģiju (IT) un spēļu prezentētāju ārpakalpojumu uzņēmums SIA "Evolution Latvia" pagājušajā gadā strādāja ar 86,295 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 4% mazāk nekā gadu iepriekš, bet kompānijas peļņa samazinājās par 0,3% un bija 7,355 miljoni eiro, liecina "Firmas.lv" informācija.

Gada pārskatā norādīts, ka ņemot vērā Covid-19 pandēmijas uzliesmojumu valstī, "Evolution Latvia" nodarbināto darbinieku skaits pērn ir samazinājies par 14,4%.

Savukārt uzņēmuma ražošanas izmaksas pērn samazinājušās par 4,7%, bet Covid-19 ierobežojumu dēļ uzņēmuma administrācijas izmaksas ir sarukušas par 10,7%.

Pagājušajā gadā "Evolution Latvia" turpināja ieguldīt studijās un tehniskā aprīkojuma uzlabošanā un nomaiņā. Kopējais ieguldījums gada laikā bija 667 000 eiro nomātajās telpās un 3,5 miljoni eiro tehniskajā aprīkojumā.

"Evolution Latvia" vadība paredz, ka šajā gadā turpināsies uzņēmuma izaugsme, tādējādi turpinās palielināties sniegto pakalpojumu apmērs. Uzņēmums iecerējis turpināt investēt pamatlīdzekļos.

Vienlaikus, ņemot vērā to, ka pasaulē joprojām plosās Covid-19 pandēmija, kuras sekas un ierobežojumi ir jūtami arī Latvijā, kompoānija turpinās veikt arī dažādus piesardzības pasākumus, kas nepieciešami, lai varētu turpinātu nepārtrauktu uzņēmuma darbību.

Balstoties uz informāciju par sākto iedzīvotāju vakcināciju pret Covid-19, "Evolution Latvia" vadība uzskata, ka Covid-19 ietekme pasaulē varētu mazināties, tādējādi tā neatstās negatīvu ietekmi uz turpmāko uzņēmuma izaugsmi.

2019.gadā "Evolution Latvia" strādāja ar 89,942 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 1% vairāk nekā gadu iepriekš, bet kompānijas peļņa samazinājās par 5,4% un bija 7,395 miljoni eiro.

"Evolution Latvia" reģistrēta 2006.gada martā, un tās pamatkapitāls ir 2828 eiro. Kompānijas vienīgais īpašnieks ir Maltā reģistrētā kompānija "Evolution Malta Holding Limited".