"Elvi" franšīzes partneris "Vita mārkets" izveido uzņēmumu "VMZ īpašumi"

Rīga, 12.febr., LETA. Mazumtirgotāja "Elvi Latvija" līdzīpašnieks un franšīzes "Elvi" partneris uzņēmums SIA "Vita mārkets" izveidojis uzņēmumu SIA "VMZ īpašumi", liecina "Firmas.lv" informācija.

"VMZ īpašumi" reģistrēts šā gada 1.februārī, un kompānijas pamatkapitāls ir 350 000 eiro. "Vita mārkets" ir vienīgais "VMZ īpašumi" kapitāldaļu turētājs, bet patiesais labuma guvējs ir Imants Rendenieks, kurš ir "Vita mārkets" un "Elvi Latvija" lielākais īpašnieks.

"Vita mārkets" pārstāvis Kaspars Jankovskis aģentūrai LETA sacīja, ka "Vita mārkets" jau kopš savas darbības pirmsākumiem ir darbojies nekustamo īpašumu nozarē, iegādājoties īpašumus, kas nepieciešami uzņēmumam piederošo pārtikas mazumtirdzniecības veikalu tīkla attīstībai. "VMZ īpašumi" ir nodibināts, lai izveidotu un attīstītu nekustamo īpašumu "Vita mārkets" vajadzībām.

"Firmas.lv" informācija liecina, ka "Vita mārkets" reģistrēts 1997.gadā, un uzņēmuma pamatkapitāls ir 2,141 miljons eiro. "Rendeniekam pieder 88,02% kapitāldaļu, Vitai Rendeniecei - 8,98, bet Igoram Kozlovskim - 3%. 2019.gadā "Vita mārkets" strādāja ar 85,503 miljonu eiro apgrozījumu un 2,563 miljonu eiro peļņu.