(Papildināts viss teksts)
Rīga, 14.dec., LETA. Rīgā, Brīvības ielā, šodien izcēlies ugunsgrēks autoservisa "AKS Serviss" angārā, un ugunsnelaimē gājis bojā viens un cietuši divi cilvēki, noskaidroja aģentūra LETA.
Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD) aģentūrai LETA apliecināja, ka šodien plkst.11.20 saņemts izsaukums uz Vidzemes priekšpilsētu, kur deg vienstāva angārs. Ugunsgrēks tika noteikts kā paaugstinātas bīstamības, taču nepilnas stundas laikā tas lokalizēts. Kopējā degšanas platība bija 120 kvadrātmetri.
Kā aģentūrai LETA norādīja autoservisa īpašnieks Kaspars Šimkus, bojā gājis viens no servisa automehāniķiem. Patlaban ugunsgrēka apstākļi ir mīklaini, jo, pēc Šimkus teiktā, servisā netika glabāts tik liels degvielu apjoms, kas spētu izraisīt tāda veida uzliesmojumu.
Šimkus pauda, ka divu pārējo ugunsgrēkā cietušo autoservisa mehāniķu dzīvībām briesmas nedraud.
Kā liecina informācija "Firmas.lv", "AKS Serviss" 2019.gadā strādāja ar 36 982 eiro apgrozījumu un 8615 eiro pelņu. Uzņēmumam 2019.gadā bijuši četri darbinieki.
Kompānija reģistrēta 2011.gadā, un tās pamatkapitāls ir 284 eiro. Uzņēmuma vienīgais īpašnieks ir Šimkus, un faktiskā adrese, kur noticis ugunsgrēks, ir Rīga, Brīvības iela 135.
papildināta - Rīgā ugunsgrēkā angārā gājis bojā viens un cietuši divi cilvēki
LETA 14.12.2020
Azartspēļu rīkotāja "Optibet" apgrozījums pērn saglabājies iepriekšējā gada līmenī
LETA 10.08.2026
Rīga, 10. aug., LETA. Azartspēļu rīkotāja SIA "Optibet" apgrozījums pagājušajā gadā bija 40,287 miljoni eiro, kas ir 2024. gada līmenī, bet kompānijas peļņa samazinājās par 35,6% - līdz 11,419 miljoniem eiro, liecina informācija "Firmas.lv".
Gada pā
...
"Eleving Group" apgrozījums pirmajā pusgadā pieaudzis par 40,4%
LETA 10.08.2026
Rīga, 10. aug., LETA. Nebanku kreditētāja "Eleving Group" apgrozījums šogad pirmajā pusgadā bija 165 miljoni eiro, kas ir par 40,4% vairāk nekā attiecīgajā periodā gadu iepriekš, bet kompānijas peļņa pieauga par 8,6% un bija 16,5 miljoni eiro, aģentū
...
Automašīnu rezerves daļu tirgotāja "Inter Cars Latvija" apgrozījums pērn pieaudzis par 2,6%
LETA 10.08.2026
Rīga, 10. aug., LETA. Automašīnu rezerves daļu tirgotāja SIA "Inter Cars Latvija" apgrozījums pagājušajā gadā bija 216,864 miljoni eiro, kas ir par 2,6% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt kompānijas peļņa pieauga par 4,2% - līdz 7,592 miljoniem eiro
...