Būvfirmas "Rere būve" apgrozījums pērn audzis par 6,9%

Rīga, 28.okt., LETA. Būvniecības uzņēmums SIA "Rere būve" pērn strādāja ar 49,708 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 6,9% vairāk nekā 2018.gadā, savukārt uzņēmuma zaudējumi pieauga 6,6 reizes un bija 2,831 miljons eiro, liecina "Firmas.lv" informācija.

Uzņēmuma gada pārskata vadības ziņojumā teikts, ka nozīmīgākie pērn ekspluatācijā nodotie objekti bija Muzeju krātuvju komplekss Rīgā, "Hilton Garden Inn Riga Old Town" viesnīca Vecrīgā, Ogres novada sociālā dienesta ēka, Cēsu pilsdrupu konservācija un pils kompleksa rekonstrukcija, Jelgavas Valsts ģimnāzijas ēkas rekonstrukcija, ražošanas ēka Valkā.

Pērn maijā "Rere būves" pārstāvētā pilnsabiedrība "BeReRIX" parakstīja līgumu par dzelzceļa līnijas "Rail Baltica" Rīgas Centrālā mezgla būvprojektu un būvdarbiem. Līguma summa ir 430 538 320 eiro.

2020.gadā uzņēmums veic būvdarbus Mežaparka Lielās estrādes otrajā posmā, Siguldas Jaunās pils pārbūvi un restaurāciju, Ogres novada centrālās bibliotēkas būvniecību, Rīgas mākslas un mediju tehnikuma būvniecību, Lietuvas veselības zinātņu universitātes Aprūpes fakultātes studiju un zinātnes bāzes būvniecību, Rīgas 1.slimnīcas korpusa vienkāršotu atjaunošanu, Nākotnes tehnoloģiju izziņas centra būvniecību Cēsīs.

Vadības ziņojumā teikts, ka Covid-19 pandēmijas dēļ pastāv ekonomiskās attīstības nenoteiktība, taču uzņēmuma vadība uzskata, ka "Rere būve" spēs pārvarēt radušos situāciju.

2018.gadā "Rere būve" apgrozījums bija 46,514 miljoni eiro un uzņēmums strādāja ar zaudējumiem 432 159 eiro apmērā.

"Rere būve" reģistrēta 2014.gadā, un ir "Rere grupas" uzņēmums, kas nodarbojas ar pilna cikla būvniecību, rekonstrukciju un restaurāciju. Uzņēmuma vienīgais īpašnieks ir AS "Rere grupa".

Pilna cikla projektēšanas un būvniecības pakalpojumu uzņēmumu grupā "Rere grupa" ietilpst uzņēmumi "Rere būve", "Rere vide" un "Rere meistari".