Rīga, 25.aug., LETA. Latvijas militārā ekipējuma ražošanas uzņēmums "SRC Brasa" sniegs humāno atbalstu Ukrainas bruņoto spēku karavīriem koordinācijā ar Latvijas Nacionālo bruņoto spēku (NBS) Kapelānu dienestu, lai nosūtītu funkcionālo apģērbu, kura komplektācija sasniedz 20 000 eiro vērtību, aģentūru LETA informēja uzņēmumā.
"Dāvinājuma mērķis ir savstarpējās solidaritātes apliecinājums. Esam raduši iespēju piegādāt jaunākās paaudzes funkcionālo apģērbu, demonstrējot Latviju kā sabiedroto, kas ir vitāli svarīgi, ņemot vērā ģeopolitisko situāciju reģionā," norādīja "SRC Brasa" valdes loceklis Kristiāns Brēdermanis.
Plānots, ka 99 ūdens izturīgas jakas, 20 funkcionālās ziemas jakas, 48 siltumizturīgas bikses un citi humānās palīdzības elementi tiks nogādāti uz Ukrainu, Luganskas un Doņeckas apgabaliem.
Kompānijā informēja, ka starptautiskais sūtījums paredz kopumā 214 vietējā uzņēmuma kaujas apģērbu zīmola "Suited System" vienības. Ekipējuma elementi pielāgoti gan mainīga klimata, gan īpaši aukstiem laika apstākļiem. Turklāt apģērbā iestrādātās tehnoloģijas nodrošina valkātājam komfortu visā tā ekspluatācijas laikā, nelaižot cauri mitrumu un saglabājot sausu ķermeni.
Latvijas vārdā dāvinājumu Ukrainas karavīriem pasniegs NBS Kapelānu dienesta virskapelāns Elmārs Pļaviņš.
Uzņēmums "SRC Brasa" specializējas funkcionālā un taktiskā apģērba un aprīkojuma izstrādē, testēšanā, kā arī ražošanā. Investējot pētniecībā un pasaules līmeņa tehnoloģijās, pievienotās vērtības produkti tiek pielāgoti kaujas situācijām jebkurā vidē un klimatā, uzņēmumam sadarbojoties ar Latvijas NBS, civilo sektoru un NATO dalībvalstu armijām.
"Firmas.lv" informācija liecina, ka uzņēmums pieder Brēdermanim (60%) un Ingum Pļaviņam (40%). Uzņēmuma apgrozījums 2019.gadā bija 2,241 miljons eiro, bet peļņa - 119 768 eiro.
Ukrainas karavīri no Latvijas uzņēmuma "SRC Brasa" saņems ekipējumu 20 000 eiro vērtībā
LETA 25.08.2020
"Madara Cosmetics" dividendēs no iepriekšējo gadu peļņas izmaksās 1,514 miljonus eiro
LETA 19.06.2026
Rīga, 19. jūn., LETA. Kosmētikas ražotājs AS "Madara Cosmetics" dividendēs no iepriekšējo gadu peļņas izmaksās 1 514 213,6 eiro jeb 0,4 eiro par vienu akciju, liecina uzņēmuma sniegtā informācija biržai "Nasdaq Riga" par piektdien akcionāru kārtējā s
...
Ventspils 6. vidusskolas korpusu pielāgo speciālo izglītības programmu īstenošanai
LETA 19.06.2026
Rīga, 19. jūn., LETA. Ventspils 6. vidusskolā sākta ēkas korpusa pielāgošana speciālo izglītības programmu īstenošanai, aģentūru LETA informēja "Ventspils nekustamie īpašumi" sabiedrisko attiecību speciālists Kārlis Lithens.
Līdzšinējie Ventspils 2.
...
Pašvaldība: "Irlavas Sarkanā krusta slimnīcā" atklātas nepilnības pakalpojuma nodrošināšanā
LETA 19.06.2026
Rīga, 19. jūn., LETA. "Irlavas Sarkanā krusta slimnīcā" atklātas nepilnības pakalpojuma nodrošināšanā, aģentūru LETA informēja Tukuma novada pašvaldība.
Tukuma novada pašvaldības izpilddirektors Ivars Liepiņš kā kapitāldaļu turētājs ir pieņēmis lēmu
...