Par "Graanul Invest" dāvinātajiem 5000 eiro ierīkots jauns rotaļu laukums Launkalnes sākumskolas bērniem

Rīga, 31.jūl., LETA. Par SIA "Graanul Invest" dāvinātajiem 5000 eiro ierīkots jauns rotaļu laukums Launkalnes sākumskolas bērniem, aģentūru LETA informēja Smiltenes novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste Marita Mūze.

Šomēnes pabeigta Launkalnes sākumskolas pirmsskolas izglītības grupu rotaļu laukumu iekārtu modernizēšana, tādējādi bērniem ir radīta vide daudzveidīgām fiziskām aktivitātēm.

Pie skolas darbojas trīs pirmsskolas vecuma bērnu grupas. "Taurenīšu" grupas laukumā uzstādīta jauna rotaļu iekārta ar slidkalniņu, līdzsvara platformu, smilšu kaste, kā arī šūpoles ar roku un muguras balstiem, lai mazuļiem būtu drošāka sēdēšana, tāpat ir uzstādīt ērti āra soli ar uzglabāšanas nodalījumiem rotaļlietām.

Arī "Bitīšu" grupa un "Mārīšu" grupa ir ieguvušas dārza solus un multifunkcionālus, transformējamus bērnu piknika galdus ar divām vannītēm, kur var spēlēties ar smiltīm, ūdeni vai citām rotaļlietām.

Launkalnes sākumskolas vadītāja Ināra Grundāne stāsta, ka bērni ir priecīgi un novērtē jaunās iekārtas. Mazāko bērnu rotaļu laukumā iepriekš bija maz spēļu iekārtu, kas būtu drošas un vecumam atbilstošas. 

"Pateicoties Launkalnes uzņēmuma "Graanul Invest" dāvinājumam, ir radīta vide, kur bērni var nodarboties ar daudzveidīgām fiziskām aktivitātēm un attīstīt dažādas prasmes," sacīja Grundāne.

Launkalnes sākumskolas pirmsskolas grupas apmeklē 52 audzēkņi, arī 2020/2021.mācību gadu grupas ir jau nokomplektētas.

SIA "Graanul Invest" ir Launkalnes pagastā bāzēts Igaunijas uzņēmuma "Graanul Invest" meitas uzņēmums. "Graanul Invest" grupa ir lielākais kokskaidu granulu ražotājs Eiropā. Uzņēmums ir viens no lielākiem iedzīvotāju ienākuma nodokļa maksātājiem uz vienu darbinieku Smiltenes novadā, 2017.gadā ieguva pašvaldības konkursa "Smiltenes novada uzņēmējs" balvu kā novada labākais darba devējs.

Kā liecina "Firmas.lv" informācija, "Graanul Invest" apgrozījums pērn bija 33 489 452 eiro, savukārt peļņa - 2 014 636 eiro.