"Tez Tour" reģistrējis komercķīlu ar miljona eiro nodrošinātā prasījuma maksimālo summu

Rīga, 9.jūl., LETA. Tūrisma operators "Tez Tour" reģistrējis komercķīlu ar miljona eiro nodrošinātā prasījuma maksimālo summu, liecina "Firmas.lv" informācija.

"Tez Tour" par labu AS "Attīstības finanšu institūcijai "Altum"" ("Altum") ieķīlājusi visu mantu kā lietu kopību uz ieķīlāšanas brīdi, kā arī lietu kopības nākamās sastāvdaļas.

Komercķīlas ņēmējam - "Altum" - ir tiesības pārdot ieķīlāto mantu bez izsoles. Aizliegts atkārtoti ieķīlāt komercķīlas priekšmetu.

Komercķīlas devējs nedrīkst iznomāt, dalīt, izkomplektēt, pārdot, dāvināt vai kā citādi atsavināt Komercķīlas priekšmetu (kopumā vai pa daļām) vai ar to saistītās tiesības, kā arī komercķīlas devējs nav tiesīgs komercķīlas priekšmetu nekādā veidā apgrūtināt, tostarp galvojot, atkārtoti reģistrējot komercķīlu uz ieķīlāto komercķīlas priekšmetu, ieķīlājot kā rokas ķīlu vai jebkādā citādā veidā.

Komercķīla reģistrēta trešdien, 8.jūlijā, un tā ir pirmā "Tez Tour" reģistrētā komercķīla.

"Tez Tour" 2019.gada finanšu rezultāti vēl nav publiskoti, bet 2018.gadā "Tez Tour" strādāja ar 30,915 miljonu eiro apgrozījumu un 885 812 eiro peļņu.

"Tez Tour" pieder Spānijā reģistrētam uzņēmumam "Germesinvest".