Rīga, 1.jūn., LETA. Lauksaimniecības pakalpojumu kooperatīvā sabiedrība "Abra" pagājušajā gadā strādāja ar 11,673 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 1,2% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt kooperatīva peļņa pieauga trīs reizes - līdz 638 955 eiro, liecina informācija "Firmas.lv".
Lauksaimniecības kooperatīva gada pārskata vadības ziņojumā apgrozījuma pieaugums skaidrots ar tās biedru ievāktās ražas pieaugumu 2019.gadā.
Tāpat vadības ziņojumā minēts, ka "Abra" investējusi graudu uzglabāšanas tvertņu jeb silosu izveidē, palielinot rapšu un graudu uzglabāšanas jaudas, kas ir viena no iespējām pārdot graudus un rapsi par izdevīgāko cenu.
Pērn kooperatīvs ieguldīja 157 150 eiro jaunā lauksaimniecības tehnikā, kā arī pabeidza graudu glabāšanas līnijas "Eipuri" būvniecību 407 907 eiro vērtībā.
LETA jau ziņoja, ka "Abra" 2018.gadā strādāja ar 11,535 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 24,7% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt kompānijas peļņa samazinājās 4,7 reizes - līdz 212 479 eiro.
Kooperatīvs ir reģistrēts 2005.gadā, un tā pamatdarbības veids ir graudkopības, tauriņziešu un rapšu produkcijas realizācija, kā arī lauksaimniecības tehnikas noma un lauksaimniecības pakalpojumu sniegšana, lauksaimniecības preču iegāde un pārdošana kooperatīva biedriem un citiem partneriem.
Lauksaimniecības kooperatīva "Abra" apgrozījums pērn pieauga par 1,2%
LETA 01.06.2020
Vērmanes dārzā notiks mīlestības tirdziņš "Craft & Love"
LETA 13.02.2026
Rīga, 13. febr., LETA. Šodien un rīt, 14. februārī, Rīgā, Vērmanes dārzs, norisināsies svētku tirdziņš "Craft & Love", aģentūru LETA informēja pasākuma rīkotāji.
Divas dienas tirdziņa apmeklētājiem būs iespēja iepazīt Latvijas amatnieku, dizaineru u
...
Žagars: Ja šī sezona būtu vāja, nākamgad "Žagarkalns" neeksistētu
LETA 13.02.2026
Rīga, 13. febr., LETA. Ja šī sezona būtu vāja, nākamgad "Žagarkalns" neeksistētu, intervijā TV3 raidījumam "900 sekundes" atzina slēpošanas trases "Žagarkalns" īpašnieks Juris Žagars.
Vaicāts, vai periods kopš jaunā gada dod iespēju "dzīvot un skatī
...
"Aizkraukles siltuma" siltumenerģijas tarifs martā samazināsies par 8,7%
LETA 13.02.2026
Rīga, 13. febr., LETA. SIA "Aizkraukles siltums" siltumenerģijas tarifs no 2026. gada 1. marta samazināsies par 8,7% - līdz 70,39 eiro par megavatstundu (MWh), liecina publiskotā informācija par uzņēmuma noteiktajiem siltumenerģijas apgādes pakalpoju
...