Rīga, 7.okt., LETA. Latvijas medikamentu un medicīnas aprīkojuma vairumtirgotājs "LAT Pharma" atzīts par maksātnespējīgu, liecina Maksātnespējas reģistra informācija.
Maksātnespēja reģistrēta Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesā šī gada 3.oktobrī. Kreditoru prasījumi pret parādnieku iesniedzami administratoram līdz šī gada 4.novembrim.
Pēc reģistra datiem, "LAT Pharma" maksātnespējas procesa lietā par administratoru iecelta Gundega Kreice.
LETA jau ziņoja, ka šī gada aprīļa beigās "LAT Pharma" Lietuvā reģistrēja uzņēmumu "Medical Source Pharma".
Lietuvas Reģistru centra dati liecina, ka jaunais uzņēmums reģistrēts 26.martā, un tā vienīgais īpašnieks ir "LAT Pharma" īpašnieks Haralds Jakubovskis, savukārt "Medical Source Pharma" direktors ir "LAT Pharma" eksporta nodaļas vadītājs Mārtiņš Avotiņš.
2018.gadā "LAT Pharma" apgrozījums bija 1,685 miljonu eiro apmērā, kas ir par 94,3% vairāk nekā gadu iepriekš, bet kompānijas peļņa pieauga četras reizes un bija 118 118 eiro, liecina "Firmas.lv" dati.
Kompānija "LAT Pharma" izveidota 2016.gadā, un tās pamatkapitāls ir 2800 eiro.
Medikamentu vairumtirgotājs "LAT Pharma" atzīts par maksātnespējīgu
LETA 07.10.2019
"Madara Cosmetics" dividendēs no iepriekšējo gadu peļņas izmaksās 1,514 miljonus eiro
LETA 19.06.2026
Rīga, 19. jūn., LETA. Kosmētikas ražotājs AS "Madara Cosmetics" dividendēs no iepriekšējo gadu peļņas izmaksās 1 514 213,6 eiro jeb 0,4 eiro par vienu akciju, liecina uzņēmuma sniegtā informācija biržai "Nasdaq Riga" par piektdien akcionāru kārtējā s
...
Ventspils 6. vidusskolas korpusu pielāgo speciālo izglītības programmu īstenošanai
LETA 19.06.2026
Rīga, 19. jūn., LETA. Ventspils 6. vidusskolā sākta ēkas korpusa pielāgošana speciālo izglītības programmu īstenošanai, aģentūru LETA informēja "Ventspils nekustamie īpašumi" sabiedrisko attiecību speciālists Kārlis Lithens.
Līdzšinējie Ventspils 2.
...
Pašvaldība: "Irlavas Sarkanā krusta slimnīcā" atklātas nepilnības pakalpojuma nodrošināšanā
LETA 19.06.2026
Rīga, 19. jūn., LETA. "Irlavas Sarkanā krusta slimnīcā" atklātas nepilnības pakalpojuma nodrošināšanā, aģentūru LETA informēja Tukuma novada pašvaldība.
Tukuma novada pašvaldības izpilddirektors Ivars Liepiņš kā kapitāldaļu turētājs ir pieņēmis lēmu
...