"Eco Baltia" iecelta jauna valde

Rīga, 25.sept., LETA. Vides apsaimniekošanas uzņēmumu grupas mātes kompānijai AS "Eco Baltia" iecelta jauna valde četru cilvēku sastāvā, aģentūru LETA informēja kompānijā. 

Izmaiņas valdē notikušas, jo iepriekšējiem kompānijas valdes locekļiem bija beigušies pilnvaru termiņi. Visi ieceltie "Eco Baltia” valdes locekļi jau šobrīd strādā grupas uzņēmumos un ir apliecinājuši sevi kā profesionālus vadītājus. "Eco Baltia" valdē turpmāk strādās uzņēmuma finanšu direktore Santa Spūle, iekšējais auditors Ingus Skadmanis, vides apsaimniekošanas sektora vadītājs Jānis Aizbalts un pārstrādes sektora vadītājs Kaspars Fogelmanis.

Informācija "Firmas.lv" liecina, ka līdz šā gada 6.martam kompānijas valdes locekle bija Jolanta Jēkabsone.

Kompānijā norāda, ka "Eco Baltia" valde iecelta ar mērķi nodrošināt labu korporatīvo pārvaldību un uzņēmuma turpmāku stratēģisku attīstību, izveidojot pilnvērtīgu pārvaldības un lēmumu pieņemšanas struktūru grupā.

Atkritumu apsaimniekošanas koncerna SIA "Eco Baltia grupa" valde turpinās strādāt līdzšinējā sastāvā - tās valdes priekšsēdētājs arī turpmāk būs Māris Simanovičs un valdes locekle - Anita Saulīte. 

LETA jau ziņoja, ka "Eco Baltia" 16,68% uzņēmuma akciju katram pieder Undīnei Būdei, Viesturam Tamužam un Simanovičam. Vēl 19,46% akciju pieder komandītsabiedrībai "Otrais Eko fonds", bet 30,51% akciju pieder Eiropas Rekonstrukcijas un attīstības bankai.

Kā liecina "Firmas.lv" informācija, "Eco Baltia" reģistrēta 2011.gada augustā, un tās pamatkapitāls ir 41,708 miljoni eiro.