Rīga, 16.janv., LETA. Par būvmateriālu ražotāja SIA "Cemex" valdes priekšsēdētāju iecelts līdzšinējais valdes loceklis Jegors Golubevs, liecina "Firmas.lv" informācija.
Golubevs "Cemex" valdē strādāja kopš 2013.gada novembra.
Līdzšinējais valdes priekšsēdētājs Greiems Rasels, kurš šajā amatā strādāja kopš 2014.gada septembra, darbu uzņēmuma valdē neturpinās.
"Cemex" valdē darbu turpina valdes locekļi Māris Gruzniņš, Linda Šedlere, Evita Goša un Jaroslavs Kšištofs Saveckis.
Aģentūra LETA jau ziņoja, ka "Cemex" apgrozījums Latvijā 2017.gadā bija 78,067 miljoni eiro un tas ir par 34,6% lielāks nekā 2016.gadā, savukārt "Cemex" zaudējumi bija 4,007 miljoni eiro un tie ir samazinājušies par 71,4% salīdzinājumā ar 2016.gadu.
Uzņēmuma gada pārskata vadības ziņojumā teikts, ka pērn "Cemex" pārdeva 970 000 tonnas cementa, eksporta īpatsvaram pieaugot līdz 70%.
Iegādājoties starptautisko celtniecības materiālu piegādātāju uzņēmumu "RMC Group o.l.c." 2005.gada martā, "Cemex" kļuva par Brocēnu cementa ražotnes īpašnieku. 2010.gada "Cemex" uzsāka ražošanu pilnībā no jauna uzbūvētajā Brocēnu cementa rūpnīcā, kas ir Eiropā modernākā cementa rūpnīca. Tās izveidē "Cemex" ir investējis 300 miljonus eiro, kas ir lielākās investīcijas Latvijas rūpniecībā pēc neatkarības atgūšanas. Iepriekš Brocēnu cementa rūpnīcas jauda bija 600 000 tonnu gadā, savukārt jaunā rūpnīca spēj saražot 1,6 miljonus tonnu cementa gadā.
"Cemex" Latvijā ražo un izplata cementu, betonu un minerālmateriālus, kā arī piedāvā valčbetona risinājumu ceļu un laukumu būvniecībai. Uzņēmuma augstās kvalitātes cements tiek pārdots arī eksporta tirgos - Somijā, Zviedrijā, Igaunijā, Lietuvā, Baltkrievijā un Krievijā.
"Cemex" vienīgais īpašnieks kopš 2018.gada maija ir Spānijas kompānija "Cemex Espana SA".
Par "Cemex" valdes priekšsēdētāju iecelts Jegors Golubevs
LETA 16.01.2019
Cietumu veikalos vairs nesaimniekos ar Bunkus slepkavības pasūtīšanā apsūdzēto Babenko saistītais uzņēmums
LETA 05.03.2026
Rīga, 5. marts, LETA. Turpmāk cietumu veikalus Latvijā apkalpos uzņēmums "Bauskas tirgotājs", kas uzvarējis jaunā izsolē par telpu nomu mazumtirdzniecības pakalpojumu sniegšanai ieslodzījuma vietās, tādējādi cietumos vairs netirgosies ar maksātnespēj
...
"North Star LTD" pasludināts tiesiskās aizsardzības process
LETA 05.03.2026
Rīga, 5. marts, LETA. Rīgas pilsētas tiesa iepriekš tā dēvētajā "sniega krabju" lietā iesaistītajam uzņēmumam SIA "North Star LTD" pasludinājusi tiesiskās aizsardzības procesu un apstiprinājusi tiesiskās aizsardzības procesa pasākumu plānu, liecina i
...
"Merito Partners" un "Saules Energy" investēs 25 miljonus eiro bateriju sistēmās pie saules parkiem
LETA 05.03.2026
Rīga, 5. marts, LETA. Saules elektrostaciju operators "Merito Partners" un atjaunīgās enerģijas uzņēmums "Saules Energy" investēs 25 miljonus eiro bateriju enerģijas uzkrāšanas sistēmās (BESS) pie saules elektrostaciju parkiem, aģentūru LETA informēj
...