Rīga, 16.janv., LETA. Salacgrīvā par 770 770 eiro pārbūvēs Transporta ielu, darbus veicot 465 metru garumā no krustojuma ar Pērnavas ielu līdz pat ziemas ostai, līdz uzņēmumam "Ardagh Metal Packaging Latvia", aģentūra LETA uzzināja pašvaldībā.
Ielas pārbūve tiks veikta Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) atbalstītā projektā "Uzņēmējdarbībai nozīmīgas infrastruktūras attīstība Salacgrīvas pilsētā", kurā ERAF piešķirtais finansējums ir 313 749 eiro, bet pārējais būs pašvaldības līdzfinansējums.
Līgums par ielas pārbūvi noslēgts ar SIA "Limbažu ceļi".
Salacgrīvas novada domes priekšsēdētājs Dagnis Straubergs (LRA) minēja, ka savulaik Transporta iela no caurlaides ēkas līdz ziemas ostai bija AS "Brīvais vilnis" īpašumā. Tā pārņemšana prasīja ilgu laiku, nācās zemes atsavināt un īpašumus kompensēt, bet nepilnu četru gadu laikā izdevies juridiski šo jautājumu sakārtot un nākamais solis bija finanšu resursu piesaiste nu jau pašvaldības ielas sakārtošanai.
Projekta koordinators no pašvaldības puses būs izpilddirektora palīgs tehniskajos jautājumos Jānis Blūmiņš. Viņš klāstīja, ka pārbūves darbu laikā paredzēts ceļa konstrukcijas pilns šķērsgriezuma remonts ar drenējošā slāņa un lietus ūdens kanalizācijas izbūvi, ietvēm un brauktuves segumu. No Pērnavas ielas līdz caurlaidei būs sešus metrus plata brauktuve un 1,5 metrus plata ietve vienā pusē, otrā ceļa pusē būs ar laukakmeņiem nostiprināta nomale, būs arī apgaismojums. Tālāk aiz caurlaides ēkas līdz pat ziemas ostai sešus metrus plats ceļš un nedaudz šaurāka - vienu metru plata ietve. Uz privātajiem īpašumiem būs izbūvētas nobrauktuves. Standarta variantā paredzēts ielu izbūvēt pa daļām, kustību ierobežojot ar luksoforiem, pa vienu no ceļa pusēm.
Transportu ielas pārbūves darbiem jābūt pabeigtiem oktobrī.
"Firmas.lv" informācija liecina, ka "Limbažu ceļi" 2017.gadā nopelnīja 480 781 eiro un apgrozījumā sasniedza 13,79 miljonus eiro.
Salacgrīvā par 770 770 eiro pārbūvēs ielu līdz ziemas ostai
LETA 16.01.2019
Tirdzniecības centrā "Domina Shopping" atklās jaunu "MyFitness" sporta klubu
LETA 20.03.2026
Rīga, 20. marts, LETA. Tirdzniecības centrā "Domina Shopping" šodien atklās jaunu "MyFitness" sporta klubu, aģentūru LETA informēja "Domina Shopping".
Jauna sporta kluba "MyFitness" izveidē investēti vairāk nekā divi miljoni eiro.
Sporta kluba kopē
...
Turpinās iztiesāt lietu pret futbola kluba "Auda" valdes locekli Gorkšu par izvairīšanos no nodokļu nomaksas
LETA 20.03.2026
Rīga, 20. marts, LETA. Rīgas pilsētas tiesa šodien plkst. 11 plāno turpināt skatīt krimināllietu, kurā futbola kluba "Auda" valdes loceklis Rihards Gorkšs apsūdzēts par izvairīšanos no nodokļu nomaksas, noskaidroja aģentūra LETA.
Saskaņā ar apsūdzīb
...
Informēs par Rīgas zooloģiskā dārza un "Rīgas mežu" apvienošanas ieguvumiem
LETA 20.03.2026
Rīga, 20. marts, LETA. Šodien plkst. 11.30 Rīgas domē notiks prezentācijas pasākums, kurā informēs par Rīgas Nacionālā zooloģiskā dārza un SIA "Rīgas meži" apvienošanas ieguvumiem, kā arī ar zooloģiskā dārza jaunajiem attīstības plāniem, aģentūru LET
...