Parfimērijas un kosmētikas nozarē lielākais uzņēmums pērn - "Drogas"

Rīga, 13.nov., LETA. Parfimērijas un kosmētikas nozarē lielākais uzņēmums pēc apgrozījuma pagājušajā gadā, tāpat kā iepriekšējos gados, bija "Drogas", kura apgrozījums pērn pieauga par 5,1% un bija 73,952 miljoni eiro, liecina SIA "Firmas.lv" un aģentūras LETA veidotais "Latvijas biznesa gada pārskats 2018".

Otrajā vietā ar 6,4% apgrozījuma pieaugumu, kas veidoja 45,98 miljonu eiro, ierindots gadu iepriekš trešās vietas ieguvējs "L'Oreal Baltic", bet salīdzinājumā ar iepriekšējo gadu no otrās vietas uz trešo vietu noslīdējis "Henkel Latvia" ar 43,105 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 1,4% mazāk nekā iepriekšēja gadā.

Parfimērijas un kosmētikas nozarē ceturtais lielākais uzņēmums pērn joprojām bija "Douglas Latvia", kura apgrozījums 2017.gadā pieauga par 4,6% un sasniedza 18,31 miljonu eiro, bet piektajā vietā, pakāpjoties par vienu pozīciju, ierindots "The Himalaya Drug Company", kura apgrozījums pagājušajā gadā pieauga 36,4% un bija 15,025 miljoni eiro.

Vienlaikus sestajā vietā, noslīdot par vienu pozīciju, ierindota "Sirowa Rīga", kuras apgrozījums pērn palielinājās par 4,3% un bija 11,625 miljoni eiro, bet parfimērijas un kosmētikas nozares septītais lielākais uzņēmums, pakāpjoties ar vienu pozīciju, bija "Avon Cosmetics", kura apgrozījums pērn saruka par 5% un veidoja 7,256 miljonus eiro.

Salīdzinājumā ar iepriekšējo gadu lielāko uzņēmumu septītnieku atstājis "Discount Distribution".

"Latvijas biznesa gada pārskata" kārtējā izlaidumā iekļautas veiksmīgāko uzņēmēju un nozaru ekspertu atziņas un prognozes, kā arī padziļināts biznesa vides apskats un detalizēti nozaru uzņēmumu saraksti.

https://infogram.com/lielakie-tirdzniecibas-uznemumi-1hmr6g9q0njo4nl?live