Rīga, 29.okt., LETA. Rīgas pilsētas Pārdaugavas tiesa ir atzinusi gaļas pārstrādes uzņēmumu SIA "Ardeks" par maksātnespējīgu un ir pasludināts uzņēmuma maksātnespējas process, aģentūra LETA noskaidroja tiesā.
Maksātnespējas procesa pieteikumu tiesā iesniedza veikalu ķēdes "LaTS" pārvaldītāja SIA "Latvijas tirgotāju savienība".
"Latvijas Tirgotāju savienības" līdzīpašnieks Raimonds Okmanis aģentūrai LETA 12.oktobrī sacīja, ka viņa pārstāvētais uzņēmums tiesā prasa atzīt "Ardeks" par maksātnespējīgu, jo "Ardeks" tai esot parādā par sniegtajiem pakalpojumiem. Precīzu parāda summu Okmanis gan neatklāja.
Viņš norādīja, ja līdz tiesas sēdei "Ardeks" segs savas parādsaistības, "Latvijas Tirgotāju savienība" maksātnespējas prasību atsauks. "Nav mūsu interesēs iedzīt uzņēmumu maksātnespējā. Taču, ja nevarējām vienoties pa labam - viņi uz zvaniem neatbild, izvairās no atbildes, citu iespēju atgūt parādu neredzam," sacīja Okmanis.
Ar gaļas pārstrādes uzņēmumu "Ardeks" aģentūrai LETA neizdevās sazināties.
"Ardeks" dibināta 1997.gadā. Tās pamatkapitāls ir 5688 eiro. "Firmas.lv" dati liecina, ka uzņēmuma apgrozījums 2017.gadā bija 5 721 996 eiro, savukārt 2016.gadā uzņēmuma apgrozījums bija 6 778 598 eiro.
Tiesa atzinusi gaļas pārstrādes uzņēmumu "Ardeks" par maksātnespējīgu
LETA 29.10.2018
"LDz apsardzes" apgrozījums pērn samazinājies par 6,8%
LETA 22.05.2026
Rīga, 22. maijs, LETA. VAS "Latvijas dzelzceļš" (LDz) meitassabiedrības SIA "LDz apsardze" apgrozījums pagājušajā gadā bija 9,684 miljoni eiro, kas ir par 6,8% mazāk nekā gadu iepriekš, bet uzņēmuma peļņa palielinājās par 4% - līdz 258 920 eiro, liec
...
"PKL Flotes" koncerna apgrozījums pērn palielinājies par 10,2%
LETA 22.05.2026
Rīga, 22. maijs, LETA. Velkoņu pakalpojumu sniedzēja "PKL Flotes" koncerna apgrozījums pagājušajā gadā bija 3,228 miljoni eiro, kas ir par 10,2% vairāk nekā 2024. gadā, bet koncerns guva peļņu 1,096 miljonu eiro apmērā pretstatā zaudējumiem gadu iepr
...
Pašvaldība plāno izbeigt līdzdalību kapitālsabiedrībā "Alūksnes nami"
LETA 22.05.2026
Rīga, 22. maijs, LETA. Šonedēļ Alūksnes novada domes Finanšu komiteja atbalstīja lēmumprojektu par pašvaldības tiešās līdzdalības izbeigšanu SIA "Alūksnes nami" un pašvaldībai piederošo uzņēmuma kapitāla daļu nodošanu atsavināšanai, aģentūru LETA inf
...