Rīga, 27.jūl., LETA. Pagājušajā gadā AS "Liepājas autobusu parks" apgrozījums audzis par 5,8%, bet peļņa - par 33%, liecina SIA "Firmas.lv" informācija.
Ja 2016.gadā "Liepājas autobusu parka" apgrozījums bija 10,53 miljoni eiro, tad pērn tas auga līdz 11,15 miljoniem eiro.
Savukārt uzņēmuma peļņa no 620 357 eiro 2016.gadā auga līdz 824 512 eiro pagājušajā gadā.
Lielāko daļu ieņēmumu "Liepājas autobusu parkam" nodrošināja ieņēmumi no regulārajiem pasažieru pārvadājumiem - 11,07 miljonu eiro apmērā, kas ir par 5% vairāk nekā 2016.gadā.
Uzņēmuma vadība norādīja, ka 2017.gadā par 8% augušas pakalpojumu sniegšanas izmaksas, sasniedzot 10,01 miljonu eiro. Izmaksu palielinājums galvenokārt bija saistīts ar degvielas cenu pieaugumu.
2017.gadā "Liepājas autobusu parks" iegādājies četrus jaunus un vienu mazlietotu autobusu, to iegādē ieguldot 850 300 eiro.
Uzņēmums šogad plāno attīstīt jaunus pakalpojumus un sadarbības projektus, kā arī prognozē šo gadu noslēgt ar peļņu.
"Liepājas autobusu parks" ir 1991.gadā dibināts uzņēmums, kas sniedz pasažieru pārvadāšanas pakalpojumus. Uzņēmuma pamatkapitāls ir 878 417,4 eiro.
Pērn uzlabojušies "Liepājas autobusu parka" finanšu rādītāji
LETA 27.07.2018
Tirdzniecības centrā "Domina Shopping" atklās jaunu "MyFitness" sporta klubu
LETA 20.03.2026
Rīga, 20. marts, LETA. Tirdzniecības centrā "Domina Shopping" šodien atklās jaunu "MyFitness" sporta klubu, aģentūru LETA informēja "Domina Shopping".
Jauna sporta kluba "MyFitness" izveidē investēti vairāk nekā divi miljoni eiro.
Sporta kluba kopē
...
Turpinās iztiesāt lietu pret futbola kluba "Auda" valdes locekli Gorkšu par izvairīšanos no nodokļu nomaksas
LETA 20.03.2026
Rīga, 20. marts, LETA. Rīgas pilsētas tiesa šodien plkst. 11 plāno turpināt skatīt krimināllietu, kurā futbola kluba "Auda" valdes loceklis Rihards Gorkšs apsūdzēts par izvairīšanos no nodokļu nomaksas, noskaidroja aģentūra LETA.
Saskaņā ar apsūdzīb
...
Informēs par Rīgas zooloģiskā dārza un "Rīgas mežu" apvienošanas ieguvumiem
LETA 20.03.2026
Rīga, 20. marts, LETA. Šodien plkst. 11.30 Rīgas domē notiks prezentācijas pasākums, kurā informēs par Rīgas Nacionālā zooloģiskā dārza un SIA "Rīgas meži" apvienošanas ieguvumiem, kā arī ar zooloģiskā dārza jaunajiem attīstības plāniem, aģentūru LET
...