Rīga, 24.apr., LETA. Šodien tekstiluzņēmuma "Saiva Textile" akcionāri lems par to, kā reorganizācijas rezultātā no tekstiluzņēmuma AS "Saiva Textile" izveidot jaunu uzņēmumu SIA "Saiva Tekstile", liecina "Firmas.lv" informācija.
Par reorganizāciju - sadalīšanu nodalīšanas ceļā, dibinot jaunu kapitālsabiedrību - uzņēmuma akcionāri plāno lemt akcionāru sapulcē, kas notiks plkst.14 Jūrmalā, Slokā, Jēkabpils ielā 20.
AS "Saiva Textile" pamatkapitāls ir 576 664 eiro, kas sadalīts 411 903 akcijās. Vienas akcijas nominālvērtība ir 1,4 eiro. Reorganizācijas rezultātā tiks izveidota SIA "Saiva Tekstile" ar 2800 eiro pamatkapitālu. Jaundibinātajam uzņēmumam "Saiva Textile" nodos daļu mantas un apģērbu ražošanas un šūšanas pakalpojumu biznesu.
Uzņēmuma "Saiva Textile" 97,74% akciju īpašnieks ir Dānijas uzņēmums "PG Production ApS". Paredzēts, ka jaundibinātajam uzņēmumam paliks tie paši īpašnieki.
"Saiva Textile" pamatdarbība ir šūšanas pakalpojumi pēc dāņu firmu un to pārstāvniecību Latvijā pasūtījuma. Galvenais uzņēmuma pasūtītājs 2016.gadā bija SIA "Godske Latvian Textile", kam tika nosūtīti 59% saražotās produkcijas, 39% tika nosūtīti "Nybo Dobele", bet 2% - SIA "Sakta LD".
2016.gadā "Saiva Textile" strādāja ar 408 326 eiro apgrozījumu un cieta 74 eiro zaudējumus, liecina "Firmas.lv" informācija.
Tekstiluzņēmuma "Saiva Textile" akcionāri lems par reorganizāciju
LETA 24.04.2018
Krimināllietu par 300 000 eiro izkrāpšanu un legalizēšanu turpinās skatīt nākamgad
LETA 19.05.2026
Rīga, 19. maijs, LETA. Rīgas pilsētas tiesa šodien līdz nākamā gada 14. janvārim plkst. 10 pārcēla krimināllietas izskatīšanu pret uzņēmējiem par 300 000 eiro izkrāpšanu un šo naudas līdzekļu legalizēšanu, aģentūra LETA noskaidroja tiesā.
Prokuratūr
...
"Lux Express Latvia" apgrozījums pērn pieaudzis par 50%
LETA 19.05.2026
Rīga, 19. maijs, LETA. Starptautiskā pasažieru pārvadātāja SIA "Lux Express Latvia" apgrozījums pagājušajā gadā bija 5,676 miljoni eiro, kas ir par 50% vairāk nekā gadu iepriekš, bet uzņēmuma zaudējumi samazinājās par 40,4% - līdz 211 231 eiro, lieci
...
Kokmateriālu tirgotāja "MCM Timbers" apgrozījums pērn palielinājies par 50%
LETA 19.05.2026
Rīga, 19. maijs, LETA. Kokmateriālu tirgotāja SIA "MCM Timbers" apgrozījums pagājušajā gadā bija 6,7 miljoni eiro, kas ir par 50% vairāk nekā gadu iepriekš, kā arī kompānija guva 506 854 eiro peļņu pretstatā zaudējumiem gadu iepriekš, liecina informā
...