Rīga, 19.okt., LETA. Latvijā šodien atklās jaunu izklaides televīzijas (TV) kanālu "iTV", aģentūru LETA informēja kanāla pārstāvji.
"iTV" ir neatkarīgs nišas kanāls, kas skatītājiem piedāvā pašu veidotus raidījumus, kas jau tagad pieejami Latvijas lielāko televīzijas pakalpojumu nodrošinātāju tīklos. Jauno kanālu izveidojusi TV producente un režisore Žaklīna Cinovska.
Viņa skaidroja, ka minētais TV kanāls izveidots, jo Latvijā ir vieta nišas kanālam, piedāvājot kvalitatīvu un aizraujošu izklaidi, tostarp oriģinālraidījumus.
Sākot rudens sezonu, "iTV" piedāvā tādus izklaides žanra raidījumus kā "AutoPlay", "Melomānija", "Uzmini Nu!", "Būsim pazīstami un veseli", "Sporta Monstrs", "Ēd, ko dod" un "Gultā ar bosu". Raidījumu vadītāju vidū būs dziedātāja Samanta Tīna, mūziķu Daiņa un Ainara Virgu dēli Tomijs Virga un Rūdolfs Virga, Matīss Pavītols, dīdžejs un ārsts Arvīds Mūrnieks, hokejists Oļegs Sorokins, kā arī pati Cinovska.
Savukārt, taujājot par kanālā ieguldīto investīciju apmēru, "iTV" pārstāvji aģentūrai LETA pagaidām atteicās to atklāt.
Jaunā TV kanāla atklāšana notiks ceturtdien plkst.18 "iTV" telpās, Maskavas ielā 322-309, Rīgā.
"iTV" publiskotā informācija liecina, ka tā pieder kompānijai SIA "Riga Pictures Company". Pēc "Firmas.lv" datiem, "Riga Pictures Company" pieder Cinovskai (78%), kā arī Ģirtam Ozolam (20%) un Ojāram Kehrim (2%).
Atklās jaunu izklaides televīzijas kanālu "iTV"
LETA 19.10.2017
"Douglas Latvia" apgrozījums pagājušajā finanšu gadā pieaudzis par 11,3%
LETA 24.03.2026
Rīga, 24. marts, LETA. Parfimērijas un kosmētikas tirgotājs SIA "Douglas Latvia" pagājušajā finanšu gadā, kas ilga no 2024. gada 1. oktobra līdz 2025. gada 30. septembrim, strādāja ar 41,312 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 11,3% vairāk nekā gadu
...
Zvejniecības uzņēmuma "Baltreids" apgrozījums pērn pieaudzis par 18,5%
LETA 24.03.2026
Rīga, 24. marts, LETA. Zvejniecības uzņēmuma SIA "Baltreids" apgrozījums pagājušajā gadā bija 48,321 miljons eiro, kas ir par 18,5% vairāk nekā gadu iepriekš, bet kompānijas peļņa pieauga 2,1 reizi - līdz 15,122 miljoniem eiro, liecina informācija "F
...
Apsūdzētie teiks pēdējo vārdu "Rīgas kartes" krimināllietā
LETA 24.03.2026
Rīga, 24. marts, LETA. Šodien apsūdzētajiem plānots dot pēdējo vārdu tā dēvētajā "Rīgas kartes" krimināllietā, aģentūra LETA noskaidroja Rīgas apgabaltiesā.
Krimināllietā par iespējamu naudas izkrāpšanu un atmazgāšanu apsūdzēti bijušie pašvaldības u
...